İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınıza daha kararlı bir şekilde başlayabilir ve başkalarına karşı güven sağlamak isteyebilirsiniz. Özellikle haftanın başında para alanında meydana gelecek dolunay ile birlikte Pazartesi günü, finansal sorunları halledebilirsiniz. Veya finansal düzenlemeleri sonlandırabilir, istikrar ve güvenlik için parasal engelleri kaldırabilir ve kazanç üzerinde çalışabilirsiniz. Kendinden emin ve güvende olmak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız. Gelecek için sağlam adımlar atma isteği ağır basacak. Hafta ortası, planlarınız üzerinde çalışabilir ve ihtiyacınız olan bilgileri toplayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaklaşık 2 hafta içinde sonuçlandırabileceğiniz bir şey üzerinde çalışabilirsiniz. Merkür Cumartesi günü Uranüs’ü olumlu şekilde etkiliyor. Bu sebeple daha bağımsız olabilir, kendi iradenizle bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeniliklere açık olacaksınız ve risk almayı göze alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz insanlara vakit ayırmak önemli olacak. Hafta sonu, daha fazla sevecen ve eğlenceli olmak için kendinize vakit ayırmak ve hayattan zevk almak isteyerek, sizi eğlendiren şeylerle uğraşarak haftayı bitirebilirsiniz.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. 2018 başında, 2017 yılının son günlerinde size ulaşamayan haberlere, belgelere veya bilgilere şaşıracaksınız. Tatil molalarından dolayı gecikme yaşanan paranın elinize geçmesi mümkündür. Artık yakınınızdaki ve uzaktaki arkadaşlarınızla olan haberler, toplantılar veya sohbetlerden memnun kalacaksınız.

Bu hafta çeşitli sebeplerden dolayı kaçırdığınız gecikmiş hesapların veya diğer finansal belgelerin ödenmesine karar vereceksiniz. Genel olarak, parasal yönden bu hafta size faydalı olacak, ancak eylemleriniz zaten başlamış olan etkinliklerle alakalı olacak. Artık bu ay için kendi düşüncelerinizi ve planlarınızı değerlendireceksiniz. Gecikmeden günlük görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

Ayrıca Bakınızİkizler Burcu Ocak 2018 Yorumu

Artık önemli konuşmaları veya önerileri dikkate alarak yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyebilir, isteklerinizi planlayabilir, kendiniz için yatırım yapmak düşüncesi ağır basabilir. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insanla aranızda sorun yaşanmamasına dikkat edebilir, ona sürpriz yapmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status