İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta boyunca Başak, Oğlak veya Boğa burcunun işareti altında doğan insanlardan alacağınız belgeler veya bilgiler konusunda ihtiyatlı ve şüpheci olacaksınız. Aldatma veya manipülasyon, başkalarının eylemleri ile kasıtlı olabilir. Hilebaz kişilere karşı temkinli olun. Hafta içi arkadaşlarla seyahat etmek ya da başka bir yerde buluşmak için iyi olacak. İyi gelişme, finansal çıkarlarınızı yakın ve uzaktaki insanlarla olumlu yönde etkileyecektir. Birçoğunuz, daha uzak bir yolculukla ilgili yatırım yapacak. Hafta boyunca, bir kız, torunu ya da başka bir genç kadın için para harcayacaksınız.

İkizler burcu bu hafta işinizde sahip olacağınız daha büyük sorumluluklardan endişe duyacaksınız. Endişeler sizin içinizdedir ve mesleki yükümlülüklerinizin veya iş anlaşmalarınızın doğru ve zamanında uygulanmasıyla ilgili olacaktır. Genç İkizler kadınları hamilelik, gelecekteki annelik veya bir çocuk ile ilgili masrafları ve önemli taahhütleri olacaktır.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu Pazartesiden perşembeye arkadaşlık sevginizi daha da önemli hale getiriyor, çünkü özel biriyle sevgiyi paylaşma özlemi duyuyorsunuz. Eğer bekarsanız, birisiyle takıntılı olabilir ve onu aklınızdan çıkaramazsınız. Yeni bir romantizm şimdi bir kasırga deneyimi olacak ve yaşamınızı büyük ölçüde değiştirecek. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir düzeye geçebilir. Yüzeysellik sizi tatmin etmez.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Ekim 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar artan hassasiyet ve empati, başkalarına yardım etmek için iyi bir zaman olur. Ancak, başkalarına yardımcı olabilmeniz için hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın daha önemli olduğununun farkında olabilirsiniz. Güçlü inanç ve ahlak, sahip olduğunuz başarıdan ödün vermek için sahip olunan ihtiyaçlarınızı veya konfor düzeyinizi feda etmeniz gerekmediği anlamına gelir. İlişkilerinizde gelecekteki mutluluğun ortak vizyonundan birlikte faydalanılmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status