İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, çocuklarınız veya aileniz için önemli olan şeylere daha fazla para harcamanız gerekecek. Eğitim, çalışma seyahati, yaz tatili ve daha fazlası ile ilgili olabilirler. Bu hafta, her sorunun kesinlikle doğal çözümü olacak.

Duygusal stresten kaçının. Çatışmalardan ve anlaşmazlıklardan kaçının, çünkü bunlar enerji, güç ve çoğu zaman israf olacaktır. Zihinsel olarak, hafta sonundan önce de çok yorgun olabilirsiniz. Bu hafta beklenmedik bir yolculuk gerekebilir

 Kişisel taahhütleriniz veya akrabanızla ilgili olacaktır. Genel olarak, yakın ve uzak akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilginç ve dinamik bir iletişim haftanız var.

Bu yedi gün boyunca, başka bir bölgede yaşayan veya çalışan insanlarla ilgili hoş sürprizler yaşayacaksınız.

Arkadaşlarınızdan veya özel konuklardan evinizi ziyaret etmeyi bekleyebilirsiniz. Bunun özel bir nedeni olmak zorunda değil.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu 

İkizler burcu bu hafta boyunca sevdikleriniz sizinle hayatlarından çeşitli haberleri veya olayları paylaşacak, bu da onlarla canlı konuşmalara konu olacak.

Bu yedi gün boyunca, iş arkadaşlarınızla, aynı fikirde olan kişilerle, sınıf arkadaşlarınızla veya komşularınızla ilgili ilgi etkinliklerini takip edeceksiniz.

Arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın pervasız eylemleri veya hataları ile ilgili hoş olmayan haberler ile duygusal olarak yükünüz olacak.

Bununla birlikte, genel olarak, bu, çeşitli yeni çabalara başlamanız için iyi bir hafta olabilir. Ön hazırlık yaptığınız kişilerle önemli başarılar elde edeceksiniz.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

İkizler kadınları Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan bir erkekle ilgili önemli bir olay yaşayacaklar.

İkizler erkekleri, kişisel eşyaların kaybolması veya çalınmasından korunmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status