İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta ayın etkisi size inanılmaz bir enerji verecek ve sizi mutlu edecek davetler alabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi kullanmanız için fırsatlar yaratıyorsunuz ve mutlu anları paylaşmak için sosyal çevrenizi toplayabilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelerek onlarla sohbet etmek ve eğlenmek için bu hafta gereken enerjiye sahipsiniz. Başkaları üzerinde fazla otorite kurmayın. Ancak sevdiklerinizin hayatına renk katacağınız bir hafta olacak.

Kendinizi geliştirmek, daha iyi yerlere gelmek için enerjiniz yüksek olacak. Kendinizi pek çok yönde geliştirmek istiyor olacaksınız. Her şeyi bilmek, seyahat etmek, kültürel etkinlikler ilginizi çekecek. Daha çok tanınmak ve başarı elde ederek kendinizi ispatlamak istiyorsunuz. İstekleriniz daha da artacak ve projeleriniz bu idealistik vizyonlarla verimli olacak. Yeni şeyler öğrenmeye karar vermek için iyi bir hafta diyebiliriz. Aşk hayatında daha çekici olacağınız bir hafta diyebiliriz. Sevdiğiniz insanın size bağlılığı artabilir ve karşı cins üzerinde önemli etki bırakabilirsiniz.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta bazı finansal endişelerle karşı karşıya kalacak. Ancak bir şekilde bir çözüm bulacaksınız. Başlangıçta sizi şaşkına çeviren veya korkutan beklenmedik bir masraf olabilir. Haftada ilginç profesyonel ilişkileriniz, toplantılarınız veya tanıdığınız olan ya da arkadaşınızın bir arkadaşıyla başka bir temasa geçeceksiniz.

Ruya tabir

Ne yazık ki, bu haftaki beklentilerinizin tamamı iyi gelişemeyecek. Kişisel ya da sosyal açıdan bir çöküş veya beklenmedik bir durum, planınızı, düşüncenizi veya hayalinizi karıştıracak ve önleyecektir. Bir tuhaf olayla bir etkinliğe katılmak ya da tanıdığınız biri hakkında hoş olmayan haberler almak mümkündür. Çocuğunuzun ya da torununuzun biraz sağlık sorunu olabilir. Bir yakınınızın bebek beklediğini öğrenebilirsiniz.

Bu hafta Aslan, Koç veya Yay burcu altında doğan insanlar hakkında önemli veya ilginç finansal ilişkiler olacak. Para sorunlarını bu hafta çözeceksiniz. 35 yaş üstü İkizler erkekleri, çalışmalarında ilerleme ve başarı elde etmek için çok zorlanıyorlar. Büyük ölçüde, önceden kurulmuş profesyonel dostluklara ve iş bağlantılarına güveneceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status