İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarınızla ilgili çeşitli haberler almanız olasıdır. Haneden gelen haberler ve davetler sizleri mutlu edecek. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla da yeniden bir araya gelme şansı elde edebilirsiniz. Özellikle ailenizle önemli planlara veya sözlere sahip olacaksınız. Bazılarınız için bu doğum günü, söz, nişan, aile seyahati gibi sebepler ile ilgili olacaktır. Eğer aileden biri evlenecekse, ona yardım etmeniz gerekebilir. Ya da ailece planladığınız bir yolculuk ile yakından ilgilenmeniz gerekecek. Bu hafta ailenize oldukça fazla zaman ayırabilir, bir arada daha çok bulunabilirsiniz. Başka bir şehirde yaşayan insanlarla güzel anlar yaşayabilirsiniz. Hatta başka bir şehirde yaşayan akrabanızın davetine de ailece gitmeniz olasıdır.

Bu hafta kadınlarla olan ilişkileriniz, onların bakış açılarını veya arzularını anlayamayacağınız için hassas olacak. Bir kadınla yapacağınız görüşme sizin için önemli olabilir. Bu fikirlerine önem verdiğiniz bir kadın da olabilir. Aşk hayatında ise bu hafta beklentileriniz yüksek olacak. Sevdiğinizle ilişkinizin geleceği hakkında toplantılarınız olacaktır. Söz ya da nişan planlaması yapılabilir. Bu ilişkileri uygun bir yönde geliştirebileceksiniz. Hafta içi çok iyi gelişmeler sizleri bekliyor. Diğer yerleşim yerlerinden insanlarla dostça, romantik ilişkilere sahip olabilirsiniz. Bekar olan biri başka şehirden biriyle görüşmeye başlayabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu hafta genelinde evliyseniz çocuğunuzla ilgili planlarınızı yürütmeniz zor olacaktır ve hayal kırıklığınız çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Çocuğunuzun bir etkinliğine gitmeye zamanınız olmayabilir. Ya da eğitim masrafları sizi zorlayabilir. Bu hafta yaşanan bazı rahatsızlık ve endişelere rağmen, önemli planlarınız olumlu bir gelişime sahip olacak ve bu da yavaş yavaş yakın gelecekte size başarı getirecek.

İkizler burcundaki kadınların, zor ve acil kararlar alabilecekleri bir hafta olacak. Bazı ilişkilerinde daha açık olmanız gerekecek. Karşı tarafın sizi net bir şekilde anlaması için fikirlerinizi açıkça söylemek zorunda kalabilirsiniz. Haksızlığa uğramanız da söz konusu olabilir. Bu sebeple isteklerinizi net bir şekilde söyleyin.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Mayıs Yorumu

İkizler erkekleri bu hafta gündelik hayatında bazı gergin ortamlarda bulunabilirler. Hatta biriyle tartışmanız da olasıdır. Beklenmedik bir değişiklik sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle sizi beklentiye sokan biri ile aranızda gerilim olması olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status