İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta verdiğiniz bazı sözleri yerine getirmek için daha sorumlu olmanızı gerektirir. Artık performanslarında daha fazla konsantrasyon gerektiren çeşitli görevlerle yükünüz olacak. Bu hafta mahkeme veya davalar için iyi bir hafta olacak, önemli kararlar verecek ya da bir değişiklik başlatacak. Bir kızın ya da genç bir kadının hayatındaki bir olay, bir hediye ya da diğer hoş bir katılım olabilir. Çevrenizdeki bir kadını mutlu edebilirsiniz. Bu hafta insanlarla daha fazla görüşme yapacaksınız: akrabalarınız, arkadaşlarınız veya çeşitli konularda ilginç sohbetler yapabileceğiniz kişiler.

İkizler burcu bu hafta artık çevrenizdeki insanlarla daha fazla zaman harcamaktan mutluluk duyacağız. Kendinizi evinizde veya işyerinizde izole etmekten vazgeçerek sosyalleşebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde halihazırda başlatılmış olan planların ve görevlerin devamı olacaktır. Yakın ve uzaktaki akrabalar size tavsiye, yardım ya da sadece aile meseleleri için sizi arayabilir. Özel bir olay için ailece bir araya gelebilirsiniz, bu bir kutlama olabilir.

Bu hafta işiniz, eviniz veya sahip olduğunuz mülkleriniz için planlarınızı geliştirmek önemli olacak. Şimdi hedeflerinizi yerine getirirken aksine tersine ilerlemeyi tercih edersiniz. Çocuklarınızla ilgili bir olay, sizin tarafınızdan doğru tepkiyi vermeden önce kısa bir süre için sizi şaşırtacaktır.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu Çarşamba gününe kadar özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanabilirsiniz. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında konuşmak için harika bir zaman olacak. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. Önemli insanlarla tanışmak için ideal zaman olacak. Anılarınız, annelik içgüdüleriniz ve beslenmeniz ve güvenliğiniz sizin yaşamınızda daha etkili olacaktır.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra yeni arkadaşlar ve sevgili için mükemmel bir zaman. Bu sevdalı enerji ile aşk hayatında mutlu olabilir, yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Ancak ciddi bir ilişki olmayabilir. Çünkü iki taraf da özgürlüğüne düşkün olabilir ya da baskı altında olmak istemeyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status