İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta iletişiminiz güçlü olacak ve çevrenize pozitif enerji yayacaksınız. Özellikle geçmiş günlerde kalbini kırdığınız birileri varsa onların gönlünü alabilir ve hatalarınızı telafi edebilirsiniz. Sevdiklerinize bekledikleri değer ve sevgiyi göstermek önceliğiniz olacak. Yine sizin önceliğiniz psikolojik baskı ya da yanlış anlamalar nedeniyle son zamanlarda kötüleşen insan ilişkinizi uyumlaştırmak olacaktır. Sizi seven insanlar ile aranızı iyi tutmaya gayret edin. İş ve eğitim hayatında da iletişim gücünüz yüksek bir hafta olacak ve insanlara fikirlerinizi kolayca kabul ettirme şansınız olacak.

Bu hafta oldukça önemli bir belge veya sözleşme davaları kısa bir süre içinde çözmeniz veya çözmeniz gerekecektir, bu da bir nedenden dolayı sorun yaratacak. Kendinizi stres içerisinde bulabilir ve bir şeylere çözüm bulmakta bir hayli zorluk çekebilirsiniz. Yolunda gitmeyen ne varsa, özüne inerek asıl sorunu bulmanız olasıdır. Bazı sorunların geride kalması için ekstra çaba harcamanız da gerekiyor.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca bir aile toplantısı organizasyonu ile uğraşabilirsiniz. Veya toplantı düzenleyebilir veya katılacaksınız. Belki söz ve nişan gibi sebepler ile de aile bireyleri bir araya gelebilirler ve kutlama yapılabilir.

Çoğu ikizler burcu bu hafta bir akraba ile ilgili ilginç bir olaya tanıklık edebilir ya da duyacağı şeyler karşısında hayrete düşebilir. Bir kişiden gelen haber veya önerilerin sizi hoş bir şekilde şaşırtması mümkündür. Aslında akrabanızdan müjdeli bir haber alabilirsiniz.

Bu hafta, daha büyük duygularınız nedeniyle, aşk hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Duyguların derinliğini, eşiniz hakkında sahip olduğunuz ya da kendiniz hakkında neler yaşadığınızı göstermenizi sağlayacak olaylar var. Çok duyarlı, romantik, sevecen, sempatik ve özenli olacaksın. Bu ilişkinizde büyük ölçüde davranış ve kararlarınızı belirleyecektir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Nisan Yorumu

Hafta boyunca, başka bir şehirde veya ülkede yaşayan insanlarla ilgili özel anlar veya etkinlikler yaşayacaksınız. Hayatınızda başarıya ulaşmak mümkündür, bu da planlarınıza faydalı olacaktır. İkizler burcu kadınları yakın ya da uzak bir arkadaş ile hoş olmayan bir konuşma yapabilir. İkizler erkekleri büyük bir başarı şansı elde edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status