Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta beklentileriniz o kadar yüksek olacak ki, beklentilerinize uymayan herhangi bir olaya karşı rahatsızlık verecek veya tepki göstereceksiniz. Bu sizin için özel bir hafta olacağından, kesinlikle sizin tarafınızdan gergin bir hafta olacaktır. Tepkilerinizde aceleyle bu hafta size verilen olanak veya şansı boşa harcamayın. İşyerinizde, kendi çalışmanıza karşı biraz tavır alacak olan genç bir kadınla ilgili olayları takip edeceksiniz. Hafta içi birçok yolla aile işleriniz için faydalı olacaktır. Özellikle de evinizi veya yakın akrabalarınızı etkileyen problemleri veya sıkıntıları çözme sürecindeyseniz. Gerçi daha büyük gerginliklerden dolayı, küçük zorluklar ortaya çıkabilir, ancak hafta evlilik kararı için uygun olacaktır.

Boğa burcu bu hafta bir yere gidecekseniz, öncelikle paraya veya taşıdığınız banka belgelerine dikkat edin. Başka bir şehirden para almayı bekliyorsanız, bu hafta gerçekleşmesi ihtimali büyük değildir. Ödemelerinizde kısa süreli ertelemeler olabilir. Bu hafta, genç Boğa kadınları için bir proje veya göreve olumlu bir sonuca varabilecekleri için profesyonel olarak yararlı olacak.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, çevrenize daha fazla hassasiyet ve başkaları için empatiniz artar. Salı günü pozitif duygular zirveye çıkar, dünyadaki yerinizin daha derin ve geniş bir anlayışa sahip olmanız gerekir. Önemli olarak, başkalarına yardım edebilmeniz için kendi hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın çok önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Yeni bir ilişki mümkündür ve duyarlı ya da daha spiritüel bir insan ile olabilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Kasım Yorumu

Cuma gününden Salı gününe kadar Pazar günü zirvelere başarılı olmak için artan bir ihtiyaç var. Hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve amaca yönelik hissedeceksiniz. Sahip olduğunuz herhangi bir takıntılı ya da zorlayıcı eğilimler aslında zor bir görevi gerçekleştirmek için kullanılabilir. Artan çekicilik, size diğer insanlar üzerinde muazzam bir etki bırakır. Kötüye kullanmadığınız sürece sizin yararınıza olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status