Boğa Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Bu hafta boğa burçları için Jüpiter eş, evlilik, kişisel ve mesleki ilişkiler, iş arkadaşları ve yapılan anlaşmalar, sözleşmeler ve açık düşmanların 7.evine geçecek. Bu da önümüzdeki bir yıl için Jüpiter etkisinin devam edeceğine, daha çok ilişkileri güçlendirecek pek çok fırsatınızın olacağına yorumlanır. Bu gelişmeler kişisel veya mesleki alandan olabilir. Kalbiniz boşsa, çalıştığınız ortamdan biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Ancak özel hayatınızda ilerleyen günlerde sizi mutlu eden şeyler olacak. Bir şeylerin değişmeye başladığını sizler de hissetmeye başlayacaksınız.

Bu süre zarfında yeni bir ortaklık söz konusu olabilir veya yeni bir işe girebilir, iş değişikliği yapabilirsiniz. Ortaklarla olan ilişkimiz çok önemlidir. Bekarlar kendilerini tamamlayan birisini bulma şansına sahip olabilirler. Düşmanlarınız da şu an çok faal durumdalar. Bu sebeple lütfen temkinli olun.

9 – 15 Ekim Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

6.evinizde gerçekleşecek olan değişim iş, meslektaşlar, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanlar gibi sorumluluklar üzerinde etkili olacak. Bu değişim güneş ve Venüs tarafından tetiklenir. İş sektörü boğa burcu için bu hafta çok önemlidir ve çok sayıda küçük proje olacaktır. Bu projelerin çoğu yaratıcılık yönünde yapılabilir. Meslektaşlarınız sizi çok talep ediyor olabilir. Fakat iş arkadaşlarınızla bazı tartışmalarınız biraz stresli olabilir. Lütfen esnek olmaya çalışın. İş ortamında gerginlikten kaçının.

Boğa burçları bu hafta sağlıklarına önem vermeliler. Çünkü küçük sağlık sorunları olabilir. Lütfen ek ilaç almaktan çekinmeyin. Bu, yeni bir sağlık sorununu önlemek için iyi bir zamandır. Finansal yükümlülüklerinize de odaklanacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Havada aşk kokusu var! Boğa burcu bu hafta yoğun duygular hissedecek. İlişkisi olan boğalar partnerlerine karşı daha yoğun duygular içerisinde olabilir. Yalnız olan boğa burçları da duygularına hakim olmakta güçlük çekebilirler. Özellikle 10 Ekim Salı gününden itibaren aşkı her hücrenizde hissedeceksiniz. Akrep burcunda yedinci evinizde gerçekleşen Jüpiter etkisi ile birlikte sevdiğiniz insanla romantik dakikalar geçirmek isteyebilirsiniz. Mutlu bir aşka yelken açmak da bu haftanın sürprizleri arasında olacak.

Hoşlandığınız biri ile haftanın son günlerinde randevuya çıkabilir, onu daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Evliyseniz, eşiniz size bir konuda ilham verecek ve ortak çıkarlarınız için bir şeyler yapacaksınız. Uzak ilişki yaşayan kişiler de kültürel farklılıklar olsa da aralarındaki bağı güçlendirecekler.

Boğa Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Jüpiter etkisi ile birlikte mesleki yönde hareketli günler sizi bekliyor. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da ortaklarınızla yolları ayırmanız söz konusu olabilir. Bir şeyleri değiştiremeseniz de ufkunuzu genişletebilirsiniz. Bazı kısıtlamalar size sorun olmayacak ve gereksiz şeylerle uğraşmak yerine gerçek başarıya götüren şeylere odaklanmanız fayda sağlayacak. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, bir süre ders çalışmak istemeyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status