Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinde bir takım sorumlar ile uğraşabilirsiniz. Bazı aile fertleri ile aranız açılabilir ya da birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Belki sizin istediğiniz bir şeyi onaylamayan biri yüzünden moraliniz bozulabilir. Aile içerisinde meydana gelen bu olayların büyük bir kısmının aile içindeki bir adamın yaşamındaki eylemler ya da olaylar ile alakası da olabilir. Kişisel bağlantıların olan biri ile de tartışma yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatında sevdiğin insanın seni anlamamasından yakınabilirsin. Bu hafta ilişkilerde bir anda sorunlar ortaya çıkabilir.

Boğa burcu bu hafta artık her şey beklentilerinize göre gelişmeyecek. Sizi kendi tepkilerinden sizi sabırsız, gergin, öngörülemez hale getirecektir. Bazı şeyler bir an önce olsun istiyor olabilirsiniz. Ancak aileniz ya da sevdikleriniz de biraz beklemeniz yönünde ısrarcı olabilirler. Özellikle evlenmek isteyenler ailelerinden gelen engeller ile takılabilirler. Özel hayatınızda sizi hayal kırıklığına uğratan bir şeyler olabilir ve sabrınız zorlanabilir.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu hafta genelinde kişisel eşyalarınızı, belgelerinizi veya sanal yazışmalarınız başkalarının eline geçebilir. Kişisel eşyalarınızı başkalarından uzak tutun. Pek ortalıkta bırakmamaya çalışın. Bu hafta için bazı özel beklentileriniz olması normaldir. Ancak bazı şeyler organize edildiğinde ve gerçekleştiğinde kontrolünüz dışı sonuçlar karşısında daha sabırlı olun.

Hafta sonunda bir miktar maddi kayıp veya zaman kaybı hissedebilirsiniz. Hala hayatınızdaki bazı olayların gelişimi hakkında net bir fikriniz yok. Belirsizlikler canınızı sıkmaya başlayabilir. Kendinize daha fazla zaman verin ve sonuçları almak için pek de acele etmeyin.

Bu haftaki sürprizler sizi şaşırtabilir. Ancak her şeyin altında bir neden aramayın. Ailenizdeki veya profesyonel irtibatlarınızdaki bir kadının varlığı bazı işleri kolaylaştırabilir. Özellikle bu hafta kadınlardan alacağınız tavsiye ya da destekler size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Mayıs Yorumu

Son olarak, bu hafta sizi memnun etmenin zor olacağını yazmalıyım. Genel olarak, istediğiniz ya da beklediğiniz şeyler daha fazla olacaktır. Hayatınızdaki bazı gerçekleri kabul etmeniz veya yaşamanız zor olacaktır. Bu durumda, ruh haliniz, olumlu veya kötümser olabilir, bu tamamen size bağlı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status