Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni fikirlere odaklanabilir ve yeni sorumluluklarınız üzerine çalışabilirsiniz. Haftanın başlangıcında kısa vadeli planlarınız üzerine de çalışabilir ve gerektiğinde bilgi toplayabilir veya tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Hafta ortası, evde veya aile gibi konularda yoğunlaşacaksınız. Ev içinde bazı eksikler varsa onları giderebilir, diğer aile bireylerinin sorunlarına yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olacağınız bir hafta olacak. Aşk hayatında sevdiğiz insandan beklentileriniz artabilir ya da onun size daha çok güvenmesini isteyebilirsiniz. Aşırı kıskançlık ve baskı canınızı sıkabilir.

Çarşamba günü, evinizde ve aile alanında bir ay tutulması meydana geliyor. Bu sebeple de ev değiştirme ve onarım projelerini tamamlayabilir, sevdiklerinizle sorunları çözebilir, kendinize daha fazla duygusal destek ve rahatlık veren aile fertlerine odaklanabilirsiniz. Ayrıca hayatınızın temelini güçlendirebilir ve aile içi saadetin arması için çaba göstermek isteyeceksiniz. Merkür Çarşamba günü kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde daha pratik olabilirsiniz, uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, yeni hedefler belirleyebilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaratıcı projeler üzerinde çalışma arzunuz yükselecek. Yenilik arayışında olacaksınız. Ayrıca çalışma ortamında keyfiniz yüksek olacak. Sosyal yönünüz de ağır basabilir ve sevdiklerinizle buluşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu yarım kalan bir işe başlanmak ve organize olmak için daha istekli olabilirsiniz.

Ruya tabir

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta size yakın veya uzaktaki akrabalarınız ile ilgili farklı duyumlar alabilirsiniz. Bazıları sizinle tanışmak üzere geliyor olabilirler. Ya da diğerleri yaklaşan toplantı ve davetler için düzenlemeler yapabilirler. Hafta içi çeşitli kişisel tatiller, nişan veya düğünlerle ilişkili aile toplantılarını organize etmek veya katılmak için elverişli olacaktır.

Bu hafta, çoğunuz başarı veya kişisel ya da mesleki yaşamınızda gerçek başarı elde edebileceğiniz oldukça önemli ve ihtiyatlı bir karar vereceksiniz. Artık önemli projelerinizi veya fikirlerinizi gerçekleştirmek için yeni şanslar edineceksiniz. Bu hafta mahkeme ya da dava için iyi bir hafta olacak. Para veya finansal belgelerden beklentileriniz varsa, bu hafta onların gerçekleştirilmesi faydalı olacaktır.

Bu hafta beklenmedik, fazladan gelir veya kazançtan memnun kalabilirsiniz. Para konusunda, finansal ilişkileriniz diğer insanlar için iyi bir gelişme olacaktır. Aşk hayatında ise zor dönemler geride kalabilir, ufak sorunlardan şikayetçi olabilirsiniz. Ancak büyük sorunlar birlikte aşılacaktır. Bekarlar yeni romantik veya samimi bir ilişkiye başlama şansı elde edebilirler. Bu hafta arkadaşlarınızın, komşunuzun veya meslektaşlarınızın ailelerinde çocuklarla ilgili etkinliklerle ilgilenmeniz mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status