Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkekle ilgili ilginç bir olay yaşayacaksınız. Bir erkeğin tavsiyesi ya da yardımı ile bir şeylerin üstesinden gelebilirsiniz. Size bir şans sunulabilir. Kişisel olarak birinin fikirlerine katılmıyor olabilirsiniz, ancak arkadaşlarınız veya akrabalarınızla bazı önemli konuşmalar söz konusu olabilir. Söz veya nişan sebebi ile akrabalarınıza yardım etmeniz gerekebilir. Evinizde bu hafta misafir ağırlayabilir, davet verebilirsiniz. Uzakta yaşayan sevdikleriniz de bir süre sizde kalmaya gelebilirler.

Boğa burcu bu hafta, finansal bir belge veya sözleşme imzalamak veya almak üzere olabilirsiniz. Elinize toplu para geçebilir, kredi işlemleriniz olumlu sonuçlanabilir. Uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye bu hafta sahip olabilirsiniz. Ev içerisinde tadilat işleri de olabilir.

Bu hafta sizin için önemli bir zaman olacaktır, çünkü bir şekilde seyahat etmeniz gerekebilir. Gelecek günlerde yapacağınız seyahati planlayabilirsiniz. Başka bir şehirdeki insanlar (kurumlar) ile ilgili bir karar vermeniz gerekecek. Bu tür bir olayın önemi, diğer şehirlerden ve ülkelerden insanlarla iletişim kurduğunuz için önemli olacak. Başka bir yerden iş görüşmesi teklifi de gelebilir.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta ihtiyatlı davranmanız gerekiyor. Agresif ya da ön yargılı bir şekilde hareket eden insanlara karşı tepkilerinizde acele etmeyin. Anlayıp dinlemeden önemli kararlar almamaya çalışın. Artık aceleci davranışlar kişisel ya da aile bütçenizi etkilemesi muhtemel olduğundan, pek çok sabır ve anlayışla hareket etmek zorunda kalacaksınız.

Bir hata hafta boyunca gereksiz para harcamalarına neden olacaktır. Hiç hesapta olmayan masraflarınız söz konusu olabilir. Sağlık ya da başka sebepler ile para harcamanız gerekebilir. Boğa kadınları kazançlı bir teklif ya da davet hakkında düşünecekler.

Boğa burcu aşk hayatında bu hafta özlem çekebilirler, sevdiğiniz insandan ayrı kalabilirsiniz. Onun  ya da sizin planlarınızdaki değişiklikler yüzünden bir süre ayrılık söz konusu olabilir. Bekar olanlara ise talip haberleri gelebilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Aylık Yorumu

Hafta içi boğa erkekleri ev veya ulaşım problemleri yaşamaları mümkün. Çıkılacak yolculukta bir takım sıkıntılar olabilir. Çocukla seyahat ederken özel dikkat gösterin. Çocuğunuzun veya kendi güvenliğinizin ihlallerine izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status