Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay, bu hafta on ikinci, birinci ve ikinci evlerinizden geçecek. Haftanın başlangıcı, yabancı kazanç ve yerleşim arayan Boğa için bazı umut verici haberler getirecek, ancak ancak gerekli çabalar ve sıkı çalışmalardan sonra. Bu aynı zamanda süreçte bazı büyük harcamalar getirebilir, bu nedenle önceden fonların uygun şekilde yönetilmesini sağlayın.

Ancak, bu evin efendisi ateşli Mars gezegeni olduğundan ve on birinci evinizde bulunduğundan, sizi inatçı ve konuşmanız açısından sertleştirebilir, bu nedenle arkadaşlarınız ve akrabalarınızla mizaç farklılıklarına neden olabilir. Bu nedenle, bu süre zarfında tavrınızda alçakgönüllülüğünüzü korumanız önerilir.

Dahası, yükseleninizdeki Ay’ın konumu, yüksek durumunda istikrar ve çabalarınıza ve sıkı çalışmanıza doğru yön sağlayacaktır.

Bu dönemde muhtemelen huzur ve memnuniyet bulacaksınız. Ay, Boğa burcunun iletişimi ve ifadeyi temsil eden üçüncü evi yönettiğinden, bu dönemde kendini ifade etme olasılığının daha iyi olacağını ve böylece yeni arkadaşlar ve sosyal bağlantılar kazanacağını gösterir.

Ayrıca mevcut ilişkilerde uyum ve sevgi bulmanız da beklenir. Merhametinizin bu süre içinde artması muhtemeldir ve dikkatinizi toplumun iyileştirilmesine yöneltmeniz muhtemeldir. Bu size büyük bir hayranlık ve övgü sağlayacaktır.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcunda doğanlar, Ay gibi sağlıkla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirler ve yükselen Venüs, zararlı gezegen Rahu ve sekizinci evin Jüpiter dahil olmak üzere birçok gezegenin etkisi altındadır.

Profesyonel olarak, sağlam yargı ve gözlemden ziyade güvensizlikleriniz tarafından yönlendirileceğiniz için bu, önemli kararları askıya alma zamanıdır.

Bu nedenle, Ay bu durumda olduğu sürece dinlenmeniz, rahatlamanız ve ailenizle biraz zaman geçirmeniz önerilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status