Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta ödemelerinizi zamanında yapmak için stresli olabilirsiniz. Bunun için de bir kadınla ilgili konuşmalar veya finansal taahhütleriniz olacak. İş hayatına dair yeni bir karar alma gereksinimine neden olabilir. Yeni bir ek gelir kaynağı arayışına da girebilirsiniz. Bu hafta çeşitli sebeplerden ötürü bir kızın veya genç bir kadının önceden düzenlenmiş buluşmalarını veya randevusunu erteleyebilirsiniz. Hem sosyal çevre hem de iş ile ilgilenmek sizin için bu hafta zor olabilir, birini ertelemeniz gerekebilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, uzun zamandır görmediğiniz bir kadınla karşılaşabilirsiniz. Hafta boyunca, arkadaş çevrenizdeki kişilerle ilgili çeşitli ilginç veya önemli haberler alacaksınız. Arkadaşlarınız sizi davet edebilir veya evinize ya da ailenize faydalı olacak bir öneride bulunabilir.

Boğa burcu bu hafta ilişkilerde olumlu bir haftadır. Aşk hayatında yolunda gitmeyen şeyler varsa, iki taraf da anlayışlı olur. Bir tür ayrılık veya boşanma ile tehdit edilen aile ilişkilerini uyumlu hale getirmeye elverişli olacaktır. Artık çelişkileri eşinizle düzeltmek için yeni yollar bulacaksınız. Eşinizin gönlünü alacaksınız. Bazılarınız ebeveyn, miras ve daha fazlası yoluyla gelen paradan memnun kalacaklardır.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, özgüven, fiziksel güç, canlılık ve cesaretiniz artar. Bu, özellikle rekabetçi bir nitelikte, egzersiz, el emeği, dövüş ve spor aktiviteleri gibi fiziksel aktiviteler için mükemmel bir zamandır. Bu yüzden geçmişte bıraktığınız zor projelerin üstesinden gelmenin zamanı geldi. Güvenle ilerlemeye devam edebilirsiniz ve bu yeni projeler başlatmak için özellikle iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Kasım 2018

Cumadan Pazar gününe kadar sevgi ve şefkat için artan bir gereksinim getiriyor. Aynı zamanda siz ve sevdikleriniz arasında da bir gerilim var. Herhangi bir ilişki gerilimi duygusal destek ve sevgiyi içeren bir dengesizliğe bağlı olabilir. Sevilen miktar, verilen miktarla aynı değildir. Duygusal rahatlık aramak bir olasılıktır. Müdahale eden ya da aşırı derecede sahiplenici bir ebeveyn, karşılaşmanız gereken başka bir zorluktur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status