Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli telefon görüşmeleri veya ev ziyaretleri ile şaşıracaksınız. Çeşitli durumlar için toplantılar veya toplantılar için arkadaşlarınız tarafından aranacaksınız. Beklenmedik durumlarda, eski tanıdıklarla, eski sınıf arkadaşlarıyla, meslektaşlarla ve başkalarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta, kızınız veya torununuz ya da sadece bir arkadaşınız olabilecek bir kız ya da genç bir kadınla ilginç konuşmalar ya da nişanlarınız olacak. Hafta içi, hamilelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili haberleri veya olayları bildirir. Bu yedi gün boyunca, kaderin farklı bir şekilde vereceği farklı deneyimlerin tadını çıkarmak için farklı vesilelerle karşılaşacaksınız.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta önemli sorulara ve işlere yardım ya da olumlu yanıt alabileceksiniz. Saldırganlık veya başka bir sabırsızlık olmadan insanları manipüle etmeden olayların doğal seyrini izlerseniz, bu haftanın size çok şey verebileceğini veya çok şey başarabileceğinizi unutmayın. Birçoğunuz için, muhtemelen sizinle aynı evde yaşamamış ya da farklı bir yerde yaşayan bir erkekle önemli bir sohbete ihtiyaç olacaktır. Geçtiğimiz hafta bitmemiş bazı sıkıntıların artık en iyi çözümü bulmak için Boğa kadınları tarafından devreye sokulması gerekiyor. Ancak, bu hafta, bu şeylerin gelişmeden devam edeceği muhtemeldir. Hafta sonu bu burç işareti altında doğan erkekler için iyi bir yolculuk olacak.

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar muazzam bir enerji dalgası, hedeflerinize ve tutkulu arzularınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Bu hedefe yönelik enerji yoğun ama iyi düzenlenmiş, dayanıklılık verir. Bir eylem rotasına karar verdikten sonra, hedefinize ulaşana kadar kararlılıkla devam edeceksiniz. Bu, daha önce çok zor görünen sert projeleri ele almak için iyi bir başlangıç.

Perşembe gününden pazar gününe sosyalleşmek, grup aktiviteleri ve şans karşılaşmaları daha sık ve aydınlatıcı olmalıdır. Farklı kültürel veya etnik kökenden gelen alışılmadık türlerle veya insanlarla tanışmanız daha olasıdır. Merak ve keşif, yeni keşifler yapmanıza ya da ilginizi çeken her şeyle ilgili fikirlere ışık tutmanıza olanak tanır. Bir şeyler yapmanın yeni yollarını daha fazla verim sağlayacağından daha fazla bulacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status