Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta uzun süredir görmediğiniz birine karşı özlem duyabilir, onunla bir an önce kavuşmak isteyebilirsiniz. Özlem duygusu haftanın ilk günlerinde bir hayli ağır basacak. Ailesinden uzak kalan kişiler de ailelerini özleyebilirler. Özellikle başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan yakınlarınızın sıkıntılarını ya da sorunlarını öğrenmek sizi üzebilir. Onlara destek olmak isteyebilirsiniz ve yanlarında olmadığınız için de üzüntü duyabilirsiniz. Bu olaylar nedeniyle, bazılarınız seyahat etmeye ve gereken desteği vermeye ihtiyaç duyabilir.

Bu hafta çok önemli konuşmalar yapacak, farklı olayları tartışacak veya önemli bir karar vereceksiniz. Bu kararlarınızda başkalarının fikir ve desteğine ihtiyacınız olabilir. Özellikle plan ve projelerinizi hayata geçirmeden önce birkaç kişinin birden fikrini almak, onaylatmak yada fikir alışverişi yaparak doğru karar alıp almadığınıza emin olmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana karşı duygularınız artıyor ve her an onun yanında olmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Aranızdaki iletişim sorunları çözülebilir ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkabilir.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta boyunca, eski bir sağlık sorununa dikkat etmeniz gerekecektir. Tıbbi yardım zamanında almanız önemlidir. Bu sayede rahatsızlığınız hızlı ve hastanede tedaviye ihtiyaç duymadan geçecektir. Sağlıklı beslenmeye ve sağlık sorunlarını aksatmamaya gayret edin.

Hafta içi bir şey unutmak, bir şey kaybetmek ya da hırsızlık kurbanı olmak gibi büyük bir riskiniz var. Yaşadığınız her hangi bir kayıp geri gelmeyecek. Sizin için çok değerli olan bir eşyayı da kaybetmeniz ve bulamamanız olasıdır.

Bu hafta, mali durumunuzu ve daha fazlasını dengelemek için ekstra gelir fırsatları hakkında arkadaşlarınızla yararlı ve ilginç sohbetler yapacaksınız. Belki yeni kazanç kapıları arayabilir  ya da deneyebilirsiniz. Ek gelir için bir takım araştırmalar yapmanız da olasıdır.

Genel olarak, bu hafta boğa burçları için çok yoğun ve dinamik bir hafta olacak. Ne yazık ki, tüm olaylar size olumlu duygular getirmeyecek, ancak zor zamanlarda pozitif bir bakış açısında kalmak sizin için iyi bir şey olacaktır. Bazı şeylere olumlu yönden bakmaya gayret edin.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Nisan Yorumu

Artık etrafınızda olan her şeye daha felsefi bir şekilde bakmak önemlidir. Böylece, ortaya çıktıkları zorluklar melankolik ruh hallerine veya depresyona neden olmaz. Bazı şeyleri sorgulamak yerine kabullenmeniz daha iyi olabilir. Boğa kadınları sağlık şikayetlerine karşı daha savunmasız olacak, stresli durumlar sağlığınızı riske atabilir. Boğa erkekleri ya da genç boğa erkekleri büyük olasılıkla aileden biri ile ilgili kaygı ya da çatışma yaşayacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status