Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, romantik deneyimlerinizin beklentilerinizden farklı bir gelişime sahip olacağınız bir haftadan olur. Aşk hayatınız bu haftanın önemli teması olur. Bu, herhangi bir probleminiz veya başka türden kargaşalarınız olduğu anlamına gelmez. Sizin için daha iyi olan neyse o olur. Ayrı kalan kişiler yeniden bir araya gelebilir. Sevdiğiniz insan sizin değerinizi anlar. Bu haftaki planlarınızdan bazıları, başka bir köyde, şehirde veya ülkede yaşayan akrabalarla ilgili olacaktır. Aile sorunlarının çözülmesine, bugüne kadar ele alınabilecek yeterli zamana ya da kaynağa sahip olmadığınızı düşünebilirsiniz.

Boğa burcunda bu hafta aile içi sorunlar sizi zorlar. Yakın zamanda bir aile ayrılığına sahip olanlarınız birbirini anlamakta zorlanacaklardır (eğer iki eşten biri benzer bir arzuya sahipse). Bir araya gelmek için birinin yardımı gerekecek. Mali işleriniz, özellikle de ailenizde veya iş ortağınızdaki bir erkekle ilişki içerisindeyse kararsız olacaktır.

Bu hafta bir akrabanın sağlığı ile ilgili harcamalar hafta boyunca mümkündür. Bu yedi günün iyi anları, şimdi ilginç bir gelişime sahip olacak yeni ve eski tanıdıklarla ve arkadaşlıklarla ilgili olacak. Onlarla keyifli deneyimler yaşayacaksınız. Bir Yengeç, Akrep veya Balık burcu olan kişi ile ilişki, ruhunuzu güçlü duygularla yerine getirebilir. 35 yaşın üzerindeki boğa erkekleri kişisel veya aile bütçelerini planlamalıdır.

Ruya tabir

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta özellikle Salı günü biraz daha düşünceli olur, kısıtlamadan kurtulmak ve otoriteye karşı isyan çıkarmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Sonuçlara dikkat etmeden kaba davranma eğilimi, hayatınızda çatışmaya yol açabilir. Bu dinamik enerjinin farkında olması, yaratıcı ve yaratıcı buluşlara ve yeniden canlanmış bir kişisel hayata yol açabilir. Bu düzensiz enerjiyi kısıtlayamazsınız, bu yüzden çılgın, yaratıcı tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan pazara daha dengeli düşünme ve kolay akan iletişim sağlar. Bu, şeyleri anlamanızı kolaylaştıracaktır. Hedeflerinizin ayrıntılarını ve bunların nasıl karşılanacağını anlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı çok iyi ifade edebilirsiniz. Diğerlerinin planlarınızla uyum olasılığı daha yüksektir, bu yüzden ne istediğinizi söylemek için iyi bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status