Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta bir süre önce düşürdüğünüz veya başka bir nedenden dolayı çözümlerini geciktirmiş olduğunuz eski sorunları veya sorunları çözme konusunda kendinize karar vermelisiniz. Şimdi yeni koşulların ortaya çıkması ya da önemli kişilerin yardımı, onları tamamlamaya yardımcı olacaktır. Bu yedi gün boyunca evinize veya ailenize daha fazla para harcamak zorunda kalacaksınız. Genel olarak, bir mali plan açısından, aile bütçeniz üzerinde sıkı bir kontrol sahibi olmanız gerekecektir. Bu hafta birçoğunuzun adı, doğum günü veya diğer kişisel etkinlikleriyle ilişkili bir kadına hediye hazırlamak zorunda kalacaksınız.

Boğa burcu bu hafta boyunca tanıdığınız bir erkeğin sağlık problemlerinin gelişimini izleyeceksiniz. 35 yaşından büyük kadınlar, kişisel dolapları veya kişisel ihtiyaçları için iyi bir hafta alışverişi yapacaklar. 35 yaşın üzerindeki erkekler, belirli bir olayın gelişimi hakkında daha fazla endişe duyacaklar.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya arkadaşlık, özel biriyle sevgiyi paylaşma özlemi duyduğunuz için daha önemli hale gelir. Eğer bekar biriyle takıntılı hale gelebilir ve onları aklınızdan çıkaramayabilirsiniz. Şimdi yeni bir romantizm kasırga deneyimi olacak ve hayatınızı büyük ölçüde değiştirecek. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir. Normalden daha fazla çekici olacaksın.

Perşembe-Pazar, heyecan, beklenmedik değişim, özgürlük ve isyan zamanıdır. Normal faaliyetlerinizden tamamen farklı bir şeyler yaparak rutinden uzaklaşmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Aktif olun ve sıra dışı bir şeyler yapın ve değişimin size gelmesini beklemeyin. Yeni ve geleneksel olmayan insanlarla veya kendinizden çok farklı kültürel veya sosyal kökenden gelen insanlarla tanışabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status