Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta para ya da finansal bir belge ile ilgili bazı önemli konulara odaklanabilirsiniz. Bu süre zarfında büyük ölçüde diğer insanların lehine veya işbirliğine bağlı olacaksınız. Sizin için önemli olan bir başarı elde etmek, önceki sözünüzün yerine getirilmesine bağlı olacaktır. Mali planda, haftanın size daha fazla öz denetim ve daha fazla dikkat etmesini gerektirdiğini bilmek güzel. Hafta boyunca sorunlar yaşanacak ya da başka bir yerdeki insanlarla bağlantı kuracak bazı sorunları çözmeniz gerekecek. İyi haberler bu hafta yeni bir arkadaşlık ya da romantik ilişki dahil olmak üzere arkadaşlıklarınızdan gelecek. Herhangi bir aldatmaca veya diğer dürüst olmayan hareketlere kanmadığınız sürece, hafta mahkeme veya davalar için avantajlı olacaktır.

Balık burcu bu hafta ortak mesleki ilgi alanlarınız olan kişilerin hedeflerini veya yorumlarını göz ardı etmeyin. Balık erkekleri kendileri için önemli ve özel bir şeyden zevk almaları için bir nedeni olacaktır. Hayatlarında gelecek bir değişimin temeli olabilir. Balık kadınları, ailelerinde mutlu ve özel anlar yaşarlar. Bu, akrabalarınızdaki ailenizde önemli bir etkinlikle hatırlayacağınız bir hafta olabilir.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, zayıf veya etkisiz hissedebilir ve iş için motive edilmeyi zor bulabilirdiniz. Sadece insanların en iyi yanlarını görmek hayal kırıklığı potansiyelini getirecektir. İş hayatında bazı sorunlar olabilir, kayıp, skandal ya da iftiraya yol açacaktır. Bu, iş anlaşmaları veya müzakereler gibi yüksek stresli rekabetçi şeyler için en uygun zaman değildir. Din ve diğer maneviyata yönelmek yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Aralık 2018

Perşembeden pazara romantik ve pozitif hissedebilirsiniz. Çok hassas ve kolayca kırılıyorsanız, o zaman önlem almanız gerekir. Fakat eğer kendinize güveniyorsanız ya da kendinizi farkında ve geliştiyseniz, bu ruhani yolculuğun tadını çıkarmalısınız. Aşk ilişkisi sihirli dokunuşunuzdan faydalanırken, sevdiğiniz insan ile daha mutlu olmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status