Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınızın beklenmedik eylemleri veya önerileri karşısında şaşıracaksınız. Bu yedi gün boyunca hayatınıza ilginç duygular ya da planlar getirecek yeni tanıdıklar mümkündür. Bu haftanın tamamında akraba çevrenizin dışındaki insanlarla ilgili bazı olumlu olaylar bekleyebilirsiniz. Hafta boyunca, çevrimiçi olması muhtemel olan bir mesafeden bir belgeyi veya haberi memnun edebilir ya da şaşırtabilirsiniz. İşinizde hafta çok yoğun olacak ve sonuçlar sizi tatmin etmeyecek. Birçoğu geçmişlerinden bir işletmeye veya işe geri dönecek, bu da şimdi bir nedenden dolayı güncel ve faydalı olacaktır. Hafta boyunca, ilginç kişilerle buluşacak çeşitli vesilelerle toplantılar için davet ve davetler bekleyebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta aşk yaşamak, farklı bir yerden, başka bir milletten veya dinden bir kişiyle tanışmak veya arkadaş olmak mümkündür. Bu hafta, bazılarınız için, işyerinde yeni bir konum, yeni işlerin tanıtılması, yeni ürünler yapılması ve daha pek çok şey var. Bu hafta, birçoğu başka bir yerden belge almak için seyahat edebilir.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, başarılı olma ihtiyacınızı arttırır. Hedeflerinize ulaşmak için her zamankinden daha kararlı ve amaçlı hissedeceksiniz. Yaptığınız her saplantı veya zorlama eğilimi, zor bir işi yapmak için gerçekten kullanılabilir. Bu özellikle yıkılmış veya yaşamınızda artık kullanılmayan her şey için geçerlidir. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece yararınıza olacaktır.

Perşembe-pazar günleri eğlenceyi seven ve arkadaş canlısı bir etki, rahatlamak ve gevşemek için harika bir zaman. Sosyalleşme, ilişkilerinizdeki daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle daha keyifli hale gelir. Sevginizi ve şefkatinizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğiniz olacak. Bu, yakın ilişkilerin daha yakın bağlardan faydalanabileceği anlamına gelir. Ekstra cazibe ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status