Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bir süredir görmediğiniz insanlar sizinle irtibat kurabilirler. Bu hafta sizlerle yüzleşmek için kasıtlı olarak arayan insanlar ile bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak zorunda kalacaksınız. Uzun süredir devam eden bir dargınlık olabilir ve size karşı böyle bir tavır sergilemesi üzebilir. Bu hafta, birçok balık burcu için kendi ailelerinde veya akrabalarında bir araya gelme vesilesiyle bir süredir görmedikleri biriyle karşılaşacak.  Hafta boyunca, paranın, mali bir belgenin veya çocuğunuz için başka bir avantajın tadını çıkarabilirsiniz. Ödemeleriniz zamanında gelebilir ve maddi yönden aksilikler yaşanmaz. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir çocuktan aldığınız bilgilere yakından bakın. Çünkü bu hafta geleceğiniz veya şu anda gelişmekte olan olaylar hakkında birçok önemli önyargıya sahip olacaktır.

Balık burcu bu hafta Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan bir kadının ümitsiz ya da ikiyüzlü tavrından dolayı hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Herhangi bir şekilde size zarar verme veya üzme pahasına bile, kendi kişisel başarısını elde etmek için her ne pahasına olursa olsun çaba gösteren bir kişi olacaktır. Bu hafta evlilik ya da genç Balık erkekleri için ailede başka önemli bir etkinlik düzenlemek için iyi bir zaman olacaktır.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar daha çok çalışmak için tutku ve coşkuyu getiriyor. Rekabetçi ama aynı zamanda uyumlu bir tutum kazanmak işleri kolaylaştırır. Neredeyse herkesin saygısını ve desteğini alacaksın. Başkaları inisiyatif ve cesaretiniz için minnettar olacaklar. Artan popülaritesi ve sıcak çekiciliğiniz, bu kez, samimiyetiniz arkadaşlarınız ve çalışma ortamındaki insanlar ile dayanışmayı sürdürmek için ideal hale getirir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Kasım 2018

Cuma gününden pazar gününe kadar karışıklık ve yanlış anlamalar için artan bir potansiyel var. Talimat vermek ya da almak bile stres ve yanlış anlaşılmaya sebep olabilir. Önemli bir iş, hükümet veya yasal konularla ilgilenmeniz gerekiyorsa, güvenilir bir arkadaşınızdan profesyonel öneri veya yardım alın. İhanet ve skandaldan kaçının. Küçük beyaz yalanlar bile büyük utanç ya da daha fazla yalana ihtiyaç duyulabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status