Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bir kadınla ilgili özel bir toplantıya katılabilirsiniz. Ya da bir kadınla yapacağınız görüşme sonrasında mutlu olabilirsiniz. Size bazı fırsat kapılarının açılmasından bu kadın vesile olabilir. Aileden bir kadının da desteğini alabilirsiniz. Bu hafta eleştirilere karşı açık olacaksınız. Sizi bir konuda uyaran bir kişinin de sözünü dinleyerek hata yapmaktan kaçınabilirsiniz. Sizin iyiliğinizi isteyen kişilere karşı anlayışlı olmanız bu hafta beraberinde mutluluk getirecek.

Hafta boyunca bir kadın veya bir sosyal gruptan destek veya öneri alabilirsiniz. Sizi alacağınız kararlarda destekleyen kişiler olacak. Bu sayede doğru yolda olduğunuzdan emin olabileceksiniz. Belki bir konuda sevdikleriniz ile dayanışma içerisinde olabilir. Aşk hayatında da bu hafta sevdiğiniz kişi ile keyifli anlar yaşayabilir ve geleceğe dair güzel hayaller kurabilirsiniz.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta ilginç olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle aile, arkadaşlarınız veya komşularınızın yaşamında gelişecek olaylar sizi bir hayli şaşırtabilir. Akrabanızdan bir destek görmeyi bekleyeceksiniz. Belki zamanında yaptığınız iyiliğin karşılığını bulabilirsiniz.

Hafta boyunca, nakit para ile ilgili bir taahhüt, bir mali belge veya bir banka ile bir sözleşme (kredi kurumu) olacaktır. Bu hafta para kazanmak için bazı engeller karşınıza çıkabilir ya da kazancınızda azalma olabilir.

Bu hafta, Balık kadınları daha ciddi taahhütlere veya mali sözleşmelere sahip olacak. Belki kredi almak zorunda kalabilirsiniz. Ya da harcamalarınızı kısmanız ve bir süre bütçenizi daha dikkatli kontrol etmeniz gerekebilir.

Bir çocuk ya da diğer aile üyeleriyle ilgili önemli masraflara maruz kalacaksınız. Bu masraflar da maddi durumunuzu sarsabilir ve birikimleriniz azalabilir. Beklenmedik para ile ilgili zorluklar ortaya çıktıkça, nakit parada daha az elverişli bir konumda olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Nisan Yorumu

Eğer tedavi ya da terapi sürecinde iseniz, bu hafta sizi olumlu sonuçlar ile memnun edecektir. Sağlık konusunda mutlu haberler alınabilir. Evlenmemiş balık erkekleri, başka bir şehir veya ülkeden bir kadınla birlikte olabilecek yeni bir aşka yelken açabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status