Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta tuhaf veya anlaması zor olan insanlarla tanışacaksınız. Bazı insanları anlamak ve aynı fikirlerde uzlaşmak zor olabilir. Bununla birlikte, bu tür bir iletişimden alacağınız deneyim, gelecekteki gelişiminiz için çok yararlı ve gerekli olduğunu kanıtlayacaktır. Bu hafta yaşanan sıkıntılar, aile içerisinde yer alan insanlar tarafından kötü karşılanabilir. Hiç beklenmedik tepkiler alabilirsiniz. Ancak, şimdi, çözülmemiş bir sorun veya durumunuz olmayacak, bu yüzden daha anlaşılır olmak ve haksızlığa uğramamak için harekete geçin. Bir genç kadın ya da kız bir aile ya da arkadaşça bir buluşma için bir fırsat olacaktır: bir kızın doğumu, bir doğum günü, bir isim günü, başarılı bir performans ve daha fazlası.

Balık burcu bu hafta genel olarak, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınız olan kişilerle daha fazla toplantı ve buluşma getiriyor. Muhtemelen bu hafta sadece bir devlet kurumuna, bankaya, mahkemeye veya başka bir kuruma çok önemli ziyaretler yapmanız gerekecektir. Üzüntü ya da belirsizlik anları hızla çözülecektir. Bu tür ruh halleri size pek yardımcı olmaz ve iyi olan şey bunun farkında olmanızdır.

Hafta genelinde sevdiklerinizden beklentileriniz yüksek olabilir. Daha fazla ilgi alaka beklediğiniz için zaman zaman üzülebilirsiniz. Balık kadınları, yanıltıcı bilgi ve dedikoduları manipüle etme veya yayma girişiminden kaçınmalıdır. Balık erkekleri, davranışlarında, çalışma biçiminde veya iletişiminde hata göstermeyi amaçlayan stresli bir durumla karşılaşacaklardır.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar pratik sonuçlar almak isteyecek ve hata yapmaktan kaçınacaksınız. Görev duygusu ve ciddi bir tutum duygusu, bunu hedeflerinize ulaşmak ve ciddi ya da zor görevleri tamamlamak için mükemmel bir zaman haline getirir. Liderlik niteliklerinizi göstermeniz veya başkalarına talimat vermeniz istenebilir. Gençler sizin bilgeliğinizi araştırabilir ve bu da profesyonel tavsiyelerinizin önem kazanmasını sağlayabilir. Hayatınızın diğer alanlarının güçlü iş ahlakınız ve kararlılığınızdan dolayı pişman olmayacaksınız.

Perşembe günü Oğlak burcunda, 12 Temmuz Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca iç dengeyi, uyumu ve sevgiyi hissettiriyor. Bu dolunay, inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Ancak, ailenizde veya yakın arkadaşlarınızla da bazı ciddi duygusal sorunlar ortaya çıkarabilir. Muhtemelen onları çok iyi koruyacak ve onlara pratik yollarla bakmak için sabır ve duygusal olgunluğa sahip olacaksınız. Birine yardım etmeniz gerekli olabilir. Aile ziyareti yapılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status