Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilir ve daha enerjik ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Ancak yeni bir şey başlatmaya çalışırsanız, süper hızlı şekilde bitirebileceğiniz bir şey yapın. Hafta ortası, rahatlamayı deneyebilirsiniz ve haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi hobileriniz ile meşgul edebilirsiniz. Neptün, Cuma günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet ediyor ve daha iyimser ve anlayışlı olabilirsiniz. Pazar günü Neptün sertçe Güneş’e çarpıyor ve ilgiden ve görünür olmaktan kaçınabilir veya bir şeyden rahatsız hissedebilirsiniz. Venüs, Cuma günü kariyer ve yaşam yolunuza giriyor ve Merkür Pazar günü kariyer ve yaşam yolunuzda gerilemeye başlıyor. Önümüzdeki haftalarda yönünüz, hedefleriniz, tutku ve isteklerinizle mücadele edebilirsiniz. Esnek olmaya çalışın ve sorumluluklarınızdan kaçmayın. Evinizde ve ailenizde de Pazar günü dolunay oluşuyor. Ev veya aile konularına yoğunlaşabilir ve daha duygusal destek isteyebilirsiniz.

Balıklar burçları için haftanın en iyi günleri Pazartesi, cumartesi olacak. Bu hafta kendiniz için bir şeyler yapmak isteyerek, kendi önceliklerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle yeni bir şeylerle ilgilenmek ilginizi çekecek. Hafta sonuna doğru kariyer beklentilerinizin gerçekleşmesi yönünde radikal kararlar almak isteyebilir, mevcut durumunuzdan şikayetçi olabilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta ana endişeleriniz veya korkularınızla baş etmek zorunda kalacaksınız. Çözülmesi gereken sorunlar başka bir yerde yaşayan insanlara ait olacaktır ve bu sebeple yolculuk yapmanız gerekebilir. Seyahat etmek zorundaysanız, hafta karmaşık, önceden tahmin edilemez olacaktır.

Eşinizle birbirinizden uzakta olsanız da, aşk hayatınız normal bir şekilde gelişecektir. Herkes farklı bir yöne yönelmiş olarak gelecekle ilgili önemli konuşmalar yapacak. Aile, çocuklar, ev, iş meseleleri gündeme gelecek. Hafta boyunca bir kadın sizi hayal kırıklığına uğratacak ya da yakınınız bir kadına üzülüyorsunuz. Bu hafta uzun süredir görmediğiniz birini ziyaret edebilir ya da telefon ile görüşme yapabilirsiniz. Bölünmüş bir aileniz varsa, bu hafta görüşme ve konuşma, mutabakat, geri dönme ile ilgili konular olabilir.

Bu hafta, bir çocuk veya bir genç adamla ilgili haber veya başarı ile sizi memnun edecektir. Bir erkeğin yardımıyla başarıya ulaşabilir veya başarılı bir performans sınavı başarabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki balık kadınları, çeşitli yaşam gerekçeleri nedeniyle bir arkadaş ortamından ayrı yaşayacaklardır. 35 yaş grubundaki balıklar, reddetmemeleri gereken ilginç bir teklif veya davet alırlar. 35 yaşın üzerindeki balık erkekleri beklenmedik paranın veya karın keyfini çıkarabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status