Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta çözmeniz gereken daha fazla sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız aniden veya hiç beklemediğiniz, hesapta olmayan problemler yaşayabilir. Evinizde ekipman, kurulum veya mobilya ile ilgili olası tamir ve tadilat işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu tür ev işleri beklenmedik değişiklikler, onarımlar, iyileştirmeler ve hasar görmüş ürünlerin yenileriyle değiştirilmesini gerektirecektir. Bu hafta ev için yeni eşyalar almak için uygun olacaktır. Anılarınız veya ilişkilerle ilgili konulardaki sohbetler sizi geçmişinize geri götürebilir. Bazı geçmiş tecrübelerinizden ders çıkarabilirsiniz. Ancak hatalara üzülmek şimdi size olumlu veya yapıcı bir şey getirmeyecek.

Balık burcu bu hafta tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler gelebilir. Bu hafta, çalıştığınız veya bilgi ve becerilerinizi geliştirdiğiniz yerde ilginç olaylar veya değişiklikler bekleyebilirsiniz.  Olumlu sonuçlara ve başarılara ulaşmak için başarılı bir performansa sahip olabilirsiniz. Yeni girişimler de iyi sonuç verecek. Bazı gelişmeler sonucunda umutlarınız artabilir.

Bu hafta balık burcu erkekleri dikkatlerini evlerinde bulunan sorunları çözmeye odaklayabilirler. Şimdi önemli kararlarda yardıma, anlayışa ve desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden bazı kişilere fikir danışmanız gerekebilir.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu Çarşamba gününe kadar bazı işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Salı günü meydana gelen Yeni Ay, önümüzdeki dört hafta boyunca bir enerji ve yaratıcılık patlaması yaşatıyor olacak. Kendini tanıtmaya ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özgüvene sahip olacaksınız. Bu hafta yaşamdaki işinizde, ilişkilerinizde ve uzun vadeli hedefleriniz için çok önemli olacak gerçek bir ilerleme için mükemmel bir zamandır. Bu yeni ay, cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, idealist yeni ay ile hedefleri belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra net düşünme, iyi yargı ve organizasyon becerileri için mükemmeldir. Evrak işleriniz sorunsuz halledilebilir. Araştırma yapabilir ve artan konsantrasyon ile işlerinizde daha başarılı olabilirsiniz. İş anlaşmaları, sözleşmeler imzalamak ya da müzakerelere girmek için ideal bir zaman olacaktır. Uzun vadeli yatırımlar ve gayrimenkuller özellikle tercih edilebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler kendinizden çok daha yaşlı veya daha genç olabilir. Başkaları sizin fikirlerinizden yararlanmak isteyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status