Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta hayalinizde geleceğinize odaklanabilirsiniz. Özellikle Salı günü Oğlak burcunda meydana gelen yeni ay ile birlikte gelecek planlarınızı hayata geçirmek için daha sabırsız olabilirsiniz. Bu sebeple bazı yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.. Hayallerinizde ilerleme yapmak, sizi istediğiniz yere yaklaştıran değişiklikler yapmak, konfor bölgelerinizin dışındaki girişimlere daha açık olabilmek ve daha bağımsız olmak için fırsatlar arayışında olacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayal gücünü ve sezgileriniz güçleniyor. Özellikle Venüs’ün Çarşamba günü Kova’ya geçişiyle hedefleriniz için cesur ve azimli hissedeceksiniz. Cuma günü ise elinizdeki mevcut imkanları daha iyi şeyler için kullanabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda, sezgilerinizin size rehberlik etmesine, fikirleriniz ve planlarınız üzerinde kendi başınıza çalışmanıza ve kendinize daha fazla zaman ayırmaya izin verebilirsiniz. Hafta sonu daha fazla enerji, coşku ve istediğiniz yeni başlangıçlara odaklanabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta her şeyden önce sizin istekleriniz ve hayalleriniz önceliğiniz olacak. Aşk hayatında da sevdiğiniz insanın sizin hayallerinize saygı duymasını bekliyor olsanız da, bazı istekleriniz karşı tarafta sorun çıkarabilir. Sevgilinizle uzlaşmak bu hafta zor olacak.

Bu hafta aile içerisinde gerginlik çıkarmamak için radikal kararlarını bir süre gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü sizin bazı hayalleriniz aile fertleri tarafından tepki ile karşılanabilir. Aile içinde bir genç ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Maddi yönden de bir takım beklenmeyen harcamalar söz konusu olacak.

Genel olarak hafta boyunca iş hayatı ve kariyer alanında enerjiniz yüksek olsa da, özel hayatınızda durum biraz daha karışık olabilir. İş ve özel hayat arasında denge kurmakta bir hayli zorluk yaşanabilir. Ancak hafta sonuna doğru ilişkilerde sıkıntılar ortadan kalkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status