Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta yılın bu son haftasını aşk ilişkilerinde ödün vermek ve uyumlaştırmak için kullanın. Sevdikleriniz ile aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Tabii ki, ilişkinizi istikrara kavuşturmak için yeterli olup olmayacağınıza veya kesinlikle geleceği olmadığı konusunda açık olmanız gerekir. Bu hafta, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğmuş bir adamla tanışacak veya konuşacaksınız. Böyle bir kişi, sizin için hoş duyguların ya da başarısının nedeni olacaktır. Hafta boyunca, tanıdığınız bir kadının hayatındaki bir yaşam dramına dahil olabilirsiniz. Bir hırsızlık veya kaza ile ilgili olabilir. Hafta boyunca, Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğan bir kişinin aile ve aile ilişkileri üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Muhtemelen talihsizlikleri veya problemleri için suçu diğer insanlara kaydırmaya çalışacaktır.

Balık burcu bu hafta bazı insanlarla sorunları üstelememeniz ve alttan almanız gerekebilir. Balık kadınları, bu tür bir arzusu olmayan insanlar tarafından görüşlerini empoze etmek veya değişiklik yapmak zorunda kalmaktan kaçınır. Balık erkekleri için her durumda sinirlerini korumak ve duyguların, öfke vb. patlamalardan kaçınmak önemlidir.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, zihinsel açıklık eksikliği, yanlış anlama veya güvensizlik için potansiyel getiriyor. Başka birinin karakter özelliklerini veya niyetlerini yanlış algılamanız mümkündür. Öyleyse, aldatma ve skandala maruz kalmaya, kullanılmaya, kötüye kullanılmaya karşı savunmasız kalacaksınız. Bu yüzden iki kez kontrol edin, tavsiye isteyin ve iletişim kurarken ekstra özen gösterin. İkinci bir görüş isteyin ve dikkatle dinleyin.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-pazar günleri arasında aşk duygusu daha da yoğunlaşıyor. Yeni bir romantizm son derece tutkulu ve derin ya da ciddi bir insan türü ya da gücü ve etkisi olan biri olacaktı. Mevcut bir ilişki de daha derin bir seviyeye gelecektir. İlişki dinamiklerini araştırıp sorgulayabilir ve hatta kendini sevebilirsin. Kendinizi veya çevrenizi dekore etmek veya güzelleştirmek çok faydalı olurdu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status