Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kendiniz için biraz zaman ayırabilir ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Haftaya enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Biraz daha dinlenebilirsiniz. Yalnız sessiz bir zaman geçirebilir ya da hayaller kurmak isteyebilirsiniz. Ruhsal benliğinize bağlanabilir ve daha sezgisel hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanızda aradığınız huzuru bulacağınız bir hafta olacak. İş hayatında rahat bir hafta olacağı için kendinize ayıracağınız zaman artabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde bir şeylere hazır olacaksınız. Cumartesi günü meydana gelen yeni ay ile birlikte artık planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Azim ve güç ortaya çıkıyor. Bu hafta geleneksel olarak yeni başlangıçlar için fırsatlar peşinde koşabileceğiniz yüksek enerji ve coşku zamanı olabilir. Ancak yepyeni bir şeylere başlamayı geciktirmek veya daha önce denediğin ve istediğin bir şeye odaklanmak zorunda kalabilirsin. Tekrar denemek için gereken enerjin olmayabilir. Yeni şeyler isteyecek, daha önce başarısız olduğunuz işlere odaklanmakta güçlük çekeceksiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve daha bağımsız, alışılmamış ve değişikliklere açık olabilirsiniz. Hafta sonu hoşgörülü ve dikkat çekici hissedebilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en güzel günleri Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta ciddi sorunları olan veya çözülmesi gereken ikilemleri olan insanlarla toplantılar ve konuşmalar yapabilirsiniz. Telefonda sizinle iletişim kurmanın, evinizde ya da iş yerinizde ziyaret etmenin bir yolunu bulacaklar.

Hafta boyunca mali belgeler, para ile ilgili taahhütler ve benzeri diğer eylemlerle ilgili çalışmalarda çok fazla dikkat ve konsantrasyon gerektirecektir. Hatalar, komplikasyonlar ve hatta bazı sahtekarlık olasılığı da mümkündür.

Bu hafta genç bir kadın ile ortaya çıkacak bir çatışma, bu tür karşıtlıkların sorunları çözmediğini size gösterecektir. Her iki tarafın da hakaret veya suçlama ve zor atlatılacak, unutamayacağınız şeyler olacaktır. Bu haftaki başlıca beklentilerinizden bazıları para, maddi (mülkünüzün) çıkarları ve taahhütleri, mülk veya ev bakımı ile ilgili olacaktır. Bazılarınız yaşadıkları eve ya da destekledikleri çiftliğe iyileştirmelerde para yatırırsınız. Tamir işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Mart Yorumu

Bu hafta aşk hayatınız hakkında, yaptığınız bağlantılar veya hatalar yüzünden geçmişinize yeniden bakmanızı sağlayacaktır. Geçmiş hataları yeniden tekrarlamak sizi üzse de bundan sonra dikkat etmenizi sağlayabilir. Pek çoğunun pişmanlık duyacakları bir şey olacak, fakat daha önemlisi, eski sevgiliye (imkansız olan) dönmek söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status