Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta öncelikleriniz değişebilir ve dikkatiniz beklentilerinizin veya vaatlerin gerçekleşmesine yönlendirilecektir. Küçük sorun, onların ortaya çıkışının nedenlerini aramanızı sağlayacaktır. Onları çözmek için beklenmedik masraflar yapmak zorunda kalacaksınız. Hafta boyunca, şehrinizden veya ülkenizden olmayan insanlarla olan ilişkileri yakından izleyin. Hafta içi finansal işler için faydalı olacak, ancak mülk veya para ile ilgili herhangi bir barış yok. Miras konularında anlaşmazlıklar devam edebilir. Hafta boyunca bir kurumda çalışan veya kendi işine sahip olan bir kadınla tanışmanızdan faydalanabilirsiniz. Bu hafta, bir başkasının ilgisini çekecek belgeler, gizli bilgiler veya yazışmalara dikkat edin.

Balık burcu bu hafta aşk hayatın değişmez. Eski bir ilişki veya önceki eşiniz bir konuşma veya beklenmedik bir toplantı için fırsat olacaktır. Balık kadınları, ailesinden veya arkadaşlarından bir erkekle ilgili bir duruma diplomatik bir çözüm bulabilir. Balık erkeklerinin, çeşitli sıkıntılar ve problemleri çözmek için iyi bir haftaları olacak.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik, orijinal ve yaratıcı keşiflere yol açacaktır. Farklı bir bakış açısıyla bazı şeyleri görmek, kalan problemleri çözmede veya kayıp nesneler bulmada yardımcı olabilir. Özellikle bilimsel, bilgisayarlar ve matematik gibi teknik alanlarda çalışmalar ve sınavlar iyi gitmelidir. Bu ayrıca astroloji hakkında daha fazla şey öğrenmek ve gizemleri ve bulmacaları çözmek için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu 2019 Yorumu

Perşembe gününden pazar gününe kadar iş anlaşmaları, borç ödemesi ya da tasarruf planına başlamak için iyi bir zamandır. Bu, aynı zamanda, ne kadar önemsediğinizi özel olarak göstermek için de iyi bir zaman. Sevginizi ve aşkınızı, sadakatinizi gösterme olasılığınız vardır. Fedakar ve anlayışlı olma eğilimine sahip olabilirsiniz, ancak sadece bir ilişkinin uzun vadeli iyiliği için.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status