Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta işleri yavaş yavaş almak isteyebilir ve değişikliklere kapalı olabilirsiniz. Hafta başında mevcut düzeninizi korumak isteyeceksiniz. Başkalarının güvenli, kararlı ve odaklı olduklarını hissettiğinizde, kararlarınıza ve hareketlerinize daha fazla güvenebilirsiniz. Bu sebeple alacağınız kararlarda başkalarının hal ve tavırları, görüşleri de sizin için önemli olacak. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insanla hayaller kurabilir, geleceğe dair ufak planlar yapabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, fikirlerinizi sahiplenmeye ve bunları somut bir şeye dönüştürmeye çalışabilir ve fikirleriniz için planlar üzerinde çalışabilir, ihtiyacınız olan bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu hafta başkaları üzerinde daha etkileyici ve çekici olabilirsiniz. Cuma günü, Mars kariyer ve yaşam yolculuğu alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda daha iddialı hissedebilir ve hedeflerinizi takip etmeye başlayabilirsiniz. Doğru yolu bulmaya, ilerlemeye ve nereye gitmek istediğinize daha emin olmaya çalışacaksınız. Bu da şüpheci ve dalgın olmanıza neden olabilir. Yaklaşık bir yıl önce baştan başlamış bir şeyle yüksek bir noktaya gelebilirsiniz. Değişiklik yapmak istediğiniz şeylerde ayarlamalar yapabilir ve uzun vadeli planlarda çalışabilirsiniz. Hafta sonu, evde veya sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve kendinizi duygusal konforda hissetmek isteyebilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta geleceğiniz için önemli olacak haber veya önerileri alacağınız için bir hüzün veya güvensizlik ortamından çıkma şansına sahip olacaksınız. Tabi ki, bu durum bazı olayların hızla gelişmesi ile ilgili değil. Ancak etkinliğiniz ve seferberliğinizle önümüzdeki haftalarda veya aylarda gerçekleşebilecek fırsatlar hakkında olacak. Bu, öncelikle yeni bir düşünme biçimi, çalışma, işlerinizi organize etmeniz gereken yeni bilgilere veya önerilere açık olmanız gereken bir haftadır.

Hafta içi hukuki bir davayla ilgili eylemler uygun olacaktır. Artık yakın geçmişinizde sizin için önemli olan şeylerin geçiciliğini anlayacaksınız ve şimdi anlamsız ya da umutsuz hissedilebilir. Bazı şeyler değer yitirebilir. Yeni özellikler artık sizin için daha başarı getirecek, daha başarılı olacaksınız. Özellikle kişisel düzeyde geçmişe bağlı kalmazsanız başarı kaçınılmaz olabilir. İşiniz erkeklerle çalışmakla veya erkek müşterilere yönelikse, çalışmalarınızda başarı elde edersiniz.

Bu hafta iş hayatında sizin için iyi bir olay meydana gelebilir. Bu yeni bir meslektaşımız, yeni bir müvekkiliniz veya yeni bir yönetici ile alakalı olabilir. Şimdi, sahtekarlık yapan birinin maskesi düşecek.  Sizin için hoş olmayan hatalardan döneceksiniz. Diğerleri için tehlike oluşturduğu için pahalı eşyalardan veya mal alım veya satımlarını bu hafta erteleyebilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki erkeklerin çok verimli bir iş haftası olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status