Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta özgürlüğünüze düşkün olacak ve bağımsız kalmak isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Hayatınızda bazı değişiklikler yapabilir, sosyal hayatınızda bazı insanlarla aranıza mesafe koyarak, sizi eleştiren ve karışan insanlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Hafta ortası, kendiniz için zaman ayırıp gerekirse biraz dinlenmeye ve rahatlamaya çalışabilirsiniz. Ay, haftanın ilerleyen günlerinde sizin burcunuzda olacak. Daha fazla enerjiye sahip olabilir ve sizin için başka insanların istediği şey yerine, kendiniz ne istediğinize odaklanabilirsiniz. Mars, Cumartesi günü evinize ve aile alanınıza giriyor ve önümüzdeki haftalarda aile veya sizi destekleyen insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, destek alabilirsiniz. Bu durum kendinize duygusal konfor kazandırabilir, evde veya aileyle ilgili bir konuyu daha iyi hale getirebilirsiniz. Bir şeyin temelini güçlendirecek veya baştan bir şeyler üzerinde çalışacaksınız. Yeni bir plan ya da projeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu, işleriniz yerine özel hayatınız ile ilgilenmek isteyebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Aslan burçları için haftanın en şanslı günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu günlerde sorumluluklarınızı yerine getirmek sizi huzurlu hissettirecek. Aşk hayatında da romantik sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak ailenize daha fazla zaman ayıracak, onlarla ilişkinizi ve bağlarınızı güçlendirmeye çabalayacaksınız.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcunda bu hafta, dikkatiniz finansal problemler veya ödemeleri çözmeye odaklanacaktır. Şu an durumun sizin için daha elverişli olabileceği, özellikle bir anlaşma, görüşme ya da pazarlık ile ilgili bir durumunda, sezgisel bir hisse sahip olursunuz. Çoğu aslan burcu, beklenmedik paradan veya ekstra gelir elde etmek için yeni bir şansa şanslı olacak.

Ruya tabir

Bu hafta, mali eylemleri, fikirleri veya önerileri arkadaşlarınızla veya ailenizin dışındaki kişilerle tartışacaksınız. Bazı insanlar sizden borç isteyebilir ve onlara maddi destekte bulunabilirsiniz. Bu hafta, bir kız veya genç bir kadın için bir hediye hazırlamanız veya bir şeyler satın almanız gerekebilir.

Kişisel tutumunuzda istek ve sabrınız somut olumlu sonuçlarla ödüllendirilecek veya size daha iyi fırsat verecektir. 35 yaşın altındaki aslan kadınları sevdikleri için cömert olacaklar. Ancak satın alımların çoğu evin rahatlığı için olacak ve ev harcamaları bütçenizi zorlamayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status