Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta çok fazla stres ve korku yaşanabilir. Mesela sizi yakından ilgilendiren önemli kararlar vereceksiniz veya önemli değişiklikler yapacaksınız. Aslında, tüm bunlar uzun bir süre yapmak zorunda olduğunuz şeylerle ilgili olacak. Ancak çeşitli nedenlerden ötürü onları ertelediniz ya da bunları yürütmek için cesaretiniz yoktu. Daha karmaşık olan şey sağlıkla ilgili, bu aşamadaki tedavinin daha karmaşık hale geleceği veya tedavi için uzun zaman alacağı göz ardı edilen sağlık sorunlarıyla ilgili olacaktır. Sağlık konusunda bazı endişeler olabilir. Haftalık kazancınız, muhtemelen bir yavaşlama, daha az para ya da diğer farklılıklar nedeniyle değişecektir. Mali belgeleri düzenliyorsanız, muhtemelen önümüzdeki hafta devam edecek daha uzun bir prosedür olacaktır. Parasal yönden sizi sıkan durumlar olabilir.

Aslan burcu bu hafta iş yerinizdeki flört veya romantik ilişkiler, daha güçlü bir taahhütle ilgili önemli kararları derinleştirecek ve bunlara meydan okuyacaksınız. Bekar olanlar iş hayatında hoşlandıkları biri ile daha uzun zaman geçirebilirler. Bu hafta, akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olan bir kişi ile gergin ilişkileri uyumlaştırmak için iyi bir hafta olacaktır.

Bu hafta seninle tanışmasından biraz fayda sağlayacak bir kız ya da genç bir kadınla ilişkilerinde dikkatli olun. Çatışmalardan ve gerginlikler ortaya çıktıklarında, vazgeçmekten veya taviz vermekten kaçının. Olumsuz duygular ve deneyimlerle boşa harcanmaması gereken güçlü ve başarılı bir hafta sizleri bekliyor.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Perşembeye kadar tartışmak, daha iyi anlaşmalar yapmak ve iş sözleşmelerini imzalamak için iyi bir zaman. Fikirlerin ve iyi konsantrasyonun sayesinde bazı şeyleri kolay şekilde çözebilirsiniz. Sınavlarınız rahat geçer. Normalden daha az stresli olacağınız anlamına gelir. Öğrenci olmasanız bile, artan merak, en sevdiğiniz konuyu okumanızı destekler. Bu, bir tatil ya da başka bir maceranın planlanması ya da başlatılması, arkadaşların ve evdeki misafirlerin eğlendirilmesi için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aylık Yorumu

Cumadan pazara kadar açık ve hızlı düşünme nedeniyle zihinsel çalışma ve iletişim için iyidir. Zihniniz çok aktif olacak, bu nedenle yazarken veya konuşarak aklınızda olanı ifade etmek için iyi bir zaman. Çok fazla bilgiye odaklanıp çok şey öğrenebilirsin, bu yüzden ders çalışmak, sınav yapmak ve plan yapmak için iyi bir zaman. Hevesli olacak ve iyi bir fikir sahibi olacaksınız, bu yüzden iyi geribildirim almak için planlarınızı ve fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status