Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi deneyimlerinizden yararlanacağınız bir hafta olacak, bazen beklenmedik bir şekilde yeni deneyimler edinebilirsiniz. Her şeyden önce, kişisel yaşamınız, kişisel istek ve arzularınızla ilgili olacaktır. Pek çoğu evde özel bir etkinliğin veya haberin tadını çıkaracak. Bu hafta, her bir eyleminizin iyi planlanması sayesinde, çoğu zaman aileniz için beklentilerinizi gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Önemli bir plan veya fikre ilişkin kararınızı belirleyecek bir akraba ile görüşme beklersiniz. Hafta içi mevcut profesyonel pozisyonunuza uygun olacaktır.

Aslan burcu bu hafta yeni bir iş aramaya ya da yeni bir pozisyon için görüşme yapabileceksiniz. Çalışmalarınızla ilgili herhangi bir değişiklik iyi düşünülmelidir. Çünkü kararlarınız ve eylemleriniz geleceğiniz üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olacaktır. Bu hafta, yeni ve daha önemli bir katılım nedeniyle bir toplantıyı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki, komşularınız veya meslektaşlarınızdaki bir kişiyle ilişkili hırsızlık veya kayıp hakkında haberler alacaksınız.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta pazartesi günü terazindeki yeni ay aslan burcu üzerinde enerji verici ve yaratıcı bir etkisi vardır. Kendini tanıtmaya ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan kişisel ifadenin gücünü verir. Bu yeni ay, sevdiklerinize daha duyarlı, sempatik ve rahatlatıcı hissetmenizi sağlayacaktır. Bu ayrıca yeni bir diyet, egzersiz ya da detoks rejimine başlamak için iyi bir yeni ay.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ekim Yorumu

Ancak pazartesiden cumaya, enerjinizde artış Çarşamba günü bir zirveye varıyor. Ancak bu, altta yatan rekabet gerginliği varsa, ilişki zorluklarına neden olabilir. Bununla birlikte, her iki eşin de eşit derecede güçlü egolara sahip olduğu sağlıklı bir ilişkide, daha fazla canlandırıcı aktivite olasıdır. Fiziksel gerginlik egzersiz veya yaratıcı çalışma ile serbest bırakılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status