Aslan Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Aslan burçları için Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter ev ve ailenin 4.evine geçecek. Önümüzdeki bir yıl boyunca, ev ve aileye çok fazla odaklanacaksınız. Jüpiter rahatlama ve fayda gezegeni olduğundan, işlerinizi ve ailenizi yönetmek için çok fazla zaman ve enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Yeni bir ev inşa etmeyi planlayabilirsiniz. Bekarsanız yuva kurmak isteyebilirsiniz. Yer değiştirme ve tadilat da yapılabilir.

Ekimin ikinci haftasında aslan burçları ile ailenin hayatları arasında denge kurmak zor olacak. 10 Ekim tarihi sonrası aile fertlerinin farklı fikirleri olması sebebiyle uzlaşmak zor olacak. Sizden yaşam tarzınızı değiştirmenizi isteyebilirler. Çocuk doğurma veya evlilik veya aile üyelerine yenisi eklenme yenilikler önümüzdeki bir yıl içerisinde olabilir. Aile gezileri planlanabilir. Bu hafta yeni yeteneklerinizi keşfetmek ve hobiler edinmek için iyi bir zamandır.

9 – 15 Ekim Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, Güneş ve Merkür etkisi ile birlikte kısa geziler, kısa kurslar, eğitim almak, kardeşlerle vakit geçirmek, medya, teknoloji, elektronik ve yazı işleri burcunuzun üçüncü evinde gerçekleşecek olan değişimle gündemde olacak. İletişimle ilgili alanlarda çok fazla çalışmanız olabilir. Aslan burçları bu hafta satış ve pazarlama alanında başarılı olabilirler. Kardeşleriniz size yardım için gelebilir. Kardeşleriniz veya akrabalarınızla ciddi konular konuşulabilir.

Ruya tabir

Kariyerle ilgili eğitimler ve geziler ortaya çıkabilir. Herhangi bir gezegen 3.evden geçtiğinde, size çok fazla stres verebilir. Bu ev entelektüel projeleri temsil ediyor ve beyniniz gerçekten çok çalışıyor. Lütfen rahatlamak için bu hafta kendinize biraz zaman ayırın.

Aslan Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgiliniz varsa, onun çabalarınızı gerçekten destekleyip desteklemediğini merak eden bir şey yapmanız mümkündür. Aslında, bu hafta aslan burcu olanlar sevgililerini denemek isteyebilirler. Partnerinizin zamanınızı mı çalıyor, yoksa ciddi mi, sizi oyalayıp oyalamadığını merak edeceksiniz. Neyse ki cumartesi gününden sonra aslanlar sakinleşecek ve karşı tarafa baskıları azalacak.

Aslan Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bazı aslan burçları hata aramaktan ve kontrolü ele geçirmekten hoşlanırlar. İşteki negatif enerjiyi çekmekten vazgeçin. Bazı şeyleri oluruna bırakmanız daha iyi olacak. Salı, iş başvurusunda bulunmak veya mevcut konumunuzu iyileştirmek için şanslı bir gün olacak. Elinizden geleni yapın ve ayrıntılara daha az dikkat edin. Aslan burçları kariyerlerinde haftanın sonuna kadar zorlanmayacaklar. İşlerinizi kolay halledeceksiniz. Sorumluluk sahibi olmayan insanları bu hafta hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bazı iş arkadaşlarınızla aranız açılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status