Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Akrep burcu haftalık burç yorumunda bu hafta sizlerle aynı yerde yaşamamış bir kadınla bir önemli etkinlikte bulunacaksınız. Bu katılım sizin için önemli olabilir, ancak bazı hayır kurumları ve topluluk etkinlikleri ile ilgili olabilir. Bu yedi gün boyunca, şimdiye kadar elde edemediğiniz şeyleri bitirme fırsatına sahip olacaksınız. Haftanın her iki cinsiyetten temsilcilerle kişisel tatilleri, tebrik kartları veya hediyeler göndererek dinamik bir ilişki kuruyor. Ne yazık ki, bu hafta, bazılarınız aile arızası ya da tanıdığınız insanların ailesindeki diğer yaşam dramalarıyla ilgili hoş olmayan haberlerden şaşıracaksınız.

Akrep burcu bu hafta, dikkatli olmanız ve eylemleriniz için pratik olmanız koşuluyla mali olarak faydalı olacaktır. Parayla ilgili eylemlerde şanslı olabilirsiniz, ancak buna güvenmek bir hata olur. Akrep kadınlar, bazı aldatma, samimiyetsizlik veya manipülasyon girişiminde bulunabilirler. Birisi sizi kendi çıkarları için bir entrikaya sokmaya çalışabilir. Erkekler, uzun ve keyifli seyahat deneyimlerinden neşeli haberler bekleyebilir.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya, görünüşte sonsuz bir pozitif enerji kaynağı zor veya karmaşık bir göreve odaklanabilir. Bir buharlı silindir gibi, yolunda duran hiçbir şey ile yavaş ve sabit devam edebilirsiniz. Kendinizi, arzu ettiğiniz veya hedeflediğiniz her şeyde, kalıcılık ve dayanıklılık ile çok derinden ayırabilirsiniz. Dayanıklılık güçlü bir noktadır ve ayrıca bu aktepler haftalık burçlarının mükemmel iyileşme güçlerine sahip olursunuz.

Perşembeden pazara romantizm, rahatlama ve hayal kurmak için mükemmeldir. Merhamet duygunuz ve başkalarına hizmet etmek dileğiniz yükselir. Bu, daha az şanslı insanlara veya nesli tükenmekte olan hayvanlara yardım etmek için bir hayır kurumuna veya başka bir organizasyona katılmak için iyi bir zaman olabilir. Aşk hayatınız artan hassasiyetten faydalanacaktır. Ruhsal düzeyde bir arkadaşa bağlanma, şu anda ilişkiden daha önemlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status