Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta çok fazla görev ve sorumluluk üst üste gelebilir. Özellikle haftanın ilk günlerinde işlerin yoğunluğu sebebi ile şikayetçi olabilir, neşe yetişeceğinize şaşırabilirsiniz. Özellikle ev ve iş hayatını dengelemek, ailenize de zaman ayırmakta zorlanacağınız bir hafta olabilir. Bu hafta günlük görevlerinizi ve taahhütlerinizi yerine getirmede büyük istek ve sabır gerektiren bir hafta olacak. Sabırla verdiğiniz sözleri ve yükümlülüklerinizi yerine getirdiğiniz takdirde, gelecek haftalar daha rahat edebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta panik veya stres durumundan kaçının. Sizi strese sokan ortamlardan da uzak durmanızda fayda var. Özellikle size baskı yapmaya çalışan kişilere karşı temkinli olmalısınız. Çünkü istemediğiniz bir şeyleri kabul etmenize sebep olabilirler. Bir yandan hafta geneli sizin için oldukça gergin olabilir, ancak diğer yandan size neşe ya da zevkli deneyimler verecek birkaç fırsat da karşınıza çıkabilir.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu hafta genelinde özel hayatınıza dair bazı belirsizliklerin son bulmasına odaklanabilirsiniz. Aileniz ile önümüzdeki birkaç hafta boyunca sizi etkileyecek birkaç önemli konuşmanın, toplantı söz konusu olabilir. Bir araya gelerek bazı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle evlenmek isteyenler ailelerine bu durumu açıklamak ve planlamakta bir takım zorluklar yaşayabilirler.

Artık nişan, düğün, doğum günü, yıl dönümü ve daha fazlası ile ilgili önemli bir aile toplantısına katılabilirsiniz. Alacağınız bir davetle akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, farklı planlarınız olabilir. Mesela parasal konuların olumlu olması, yaz dönemine dair planlar ya da hayatınızdaki önemli bir an için planlarınızı düzenlemenize ve planlamanıza çok daha kolay yardımcı olacaktır.

Belirli bir etkinliğe katılabilirsiniz. Kaçırdığınızı düşündüğünüz bir şey için yeniden umut verici bir durum olabilir. Maddi kayıplar geri gelebilir. Ya da kaybedilen bir fırsat yeniden yakalanabilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Mayıs Yorumu

Çatışmalar sizi zihinsel olarak dolduracak ve size fayda sağlamayacaktır. Hayatınızda böyle bir gerilime izin verilip verilmeyeceği şimdi tamamen size bağlı olacaktır. İyi zamanlar, aldığınız para ya da lehinize ya da menfaatinize olacak. Bir mali belge hakkında olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status