Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta normalden biraz daha fazla beklemek ve herhangi bir yere girmeden veya herhangi bir şekilde müdahale etmeden önce diğer insanların hareketlerini dikkatlice takip etme eğiliminde olacaksınız. Biraz daha sabırlı olmanız ve bazı şeyleri zamana bırakmanız sizin için daha hayırlı olabilir.  Beklemedeki pozisyonunuz sizin tarafınızdan akıllıca bir karar olabilir. İş hayatında bu sabrın sonunda ödüllendirilebilirsiniz. Ailede bu hafta kutlama olabiliri akrabalarınız ile bir araya gelebilir, uzun süredir görmediğiniz insanlarla da görüşebilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta kafa karışıklığı da olabilir. Alınması gereken bazı kararlar olabilir, ancak iki seçenek arasında da kalabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı durumlarda, diğerleri tarafından kararsız kalmanız olasıdır. Bazı insanlar size güven vermeyebilirsiniz. Fikir ayrılıkları olabilir. Ortak iş yapanlar da bir şeylere emin olmak isteyebilirler.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta sürpriz haberler gelebilir. Bu nedenle, diğer entrika ya da sahte haberlere katılmanız için başkalarını kendi pasifliğinizde yorum yapmaya teşvik edebilirsiniz. Birileri sizi kullanmaya kalkabilir. Size yük olabilirler. Aşk hayatın ise net olacak ve hiçbir değişiklik olmayacak.

Bir sağlık problemi varsa sevdiklerinize bakmak veya zor anlarda destek vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta sağlığınız da dikkat ve bakım gerektirecek. Hastalıkları göz ardı etmeyin ve tedaviyi daha önce başlatmayın.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Temmuz 2018

Bu hafta, bir kadınla ilgili daha fazla etkileşim ya da etkinlik olabilir. Bir kadın sizden yardım bekleyebilir. Bir kadınla ilgili bir tartışma beraberinde eski çatışmaları, çelişkileri ve tatsız hatıraları ortaya çıkarabilir. Hatta hakaret ya da suçlamalar da olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status