Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür, 6.evinize, meslektaşlarınıza, sağlığınıza, borçlarınıza, sorumluluklarınıza ve evcil hayvanlarınıza girecektir. Bu ev işinizle ilgileniyor, bu yüzden meslektaşlarınızla yaptığınız iletişimlere çok dikkat etmelisiniz. Muhasebe ve analiz ile de projeler olacak. Elektronik verilerinize de dikkat etmeniz gerekir. Merkür iletişim, teknoloji ve medyayı yönettiğinden, iş ürününüzün yapımında çok dikkatli olmanız gerekebilir. Sağlığınız da dikkat gerektirebilir, bu yüzden bazı sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. Evcil hayvanlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Mars kısa seyahatler, kısa kurslar, medya, iletişim, teknoloji, kardeşler, yazı ve düzenleme için sektörden geçiyor. Bu evdeki Mars, kısa kurslar ve kısa geziler için harika olanaklar sunuyor. Bu kurslar veya geziler kariyerle ilgili olabilir. İlgili alanda yazma veya düzenleme konusunda yeni bir fırsat bulabilirsiniz.

İletişim ile ilgili birçok etkinlik olacak. Çeşitli alanlarda çok fazla iletişiminiz olacak. Sözlü, yazılı veya sözlü olabilir. Bu ev ayrıca zihinsel eğilimlerle ilgileniyor. Bu yüzden, çok fazla akıl yürütmeniz gereken iş projeleri olabilir.

Sosyal çevre veya kardeşlerle ciddi iletişim kuracaksınız. Bu, daha fazla ağ oluşturma zamanıdır. Teknoloji, elektronik ve medyaya yönelik daha fazla eğilim de görülmektedir.

Venüs, eş, evlilik, kişisel ve profesyonel ilişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler ve açık düşmanların 7.evine doğru ilerliyor. Bu hareket, ilişkiler ve ortaklarınızla ilgili bazı sonuçlar getirmelidir. Bu ev kişisel ve profesyonel alanlarla da ilgileniyor. Ortaklıklar kurmak için yeni fırsatlar alabilirsiniz. Mevcut ilişkilerin net bir görüşü de olabilir.

Bu hafta aynı zamanda bir kariyer sektörüdür, dolayısıyla yaratıcı alandan da projeler alabilirsiniz. Yeni değişiklikleri iş hayatında bekleyebilirsiniz. Belki yeni fırsatlar da karşınıza çıkabilir ya da iş değişikliği söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status