Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli mali ve parasal işlerin çözülmesiyle ilgili belli beklentileriniz olacak. Bir çoğunuz para almayı bekleyecek. Bir yerden beklediğiniz ödemeler olabilir ya da ekstradan para elinize geçebilir. Belgeler veya sözleşmelerle ilgili benzer finansal taahhütleriniz olabilir. Hafta boyunca, akrabanızın sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta içi, her türlü seyahat, ulaşım veya turizm için faydalı olacaktır. Bu hafta alacağınız haberlere bir göz atın. Bu haberler eğitim ile de ilgili olabilir. Çeşitli sebepler ile bir yolculuk yapmanız gerekebilir.

Yengeç burcu bu hafta maddi konularda endişeliler. Yengeç kadınları, aile bütçesindeki bazı zorluklarla ilgili geçici olarak endişeleri artıracak öngörülemeyen küçük maliyetlere sahip olacak. Bu hafta, erkekler ev veya mülk sorunlarının çözümünde kendilerini daha ciddi ve sorumlu bir şekilde taahhüt etmek zorunda kalacaklar. Ne kadar çok şey ertelersen, çözmeleri o kadar zor olur.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, başka insanlar veya durumlar kısıtlı hissetmenize neden olabilir. İlerlemenin önündeki engeller ve kendinizi ifade etmenin zorluğu yakın ilişkilerde, reddedilmede veya izolasyonda mesafeye yol açabilir. Belki de arkadaşlığa olan gereksiniminiz, diğer insanların mesafeye olan ihtiyaçlarıyla çelişmektedir. Yani iradesini başkalarına zorlama ya da kendini tanıtmaya çalışma zamanı değil. Muhafazakar ve savunmacı bir yaklaşım en iyisidir.

Perşembe-Pazar arası, hassasiyeti ve insanları ve durumları okuma yeteneğini arttırır. Hem siz hem de başkaları tarafından daha fazla empati ve alıcılık, tüm ilişkilerinizin sözsüz olabilecek ortak bir anlayıştan faydalanacağı anlamına gelir. Bu, başkalarına hizmet ederek daha özenli ve hassas tarafınızı ifade etmek için ideal bir zaman olacaktır ve bunu yaparak kendinize olan saygınızı ve kişisel memnuniyetinizi arttıracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status