Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta sizi bazı zor görevlerden veya problemlerden kurtaracak bir olay gerçekleşebilir. Bir şekilde öncelik listeniz ve planlarınız değişebilir. İş hayatında da bir takım sürpriz gelişmeler olabilir. Kendinize daha fazla zaman ayırabilir, ev içi sorumluluklarınızla ilgilenme şansı elde edebilirsiniz. Daha fazla özgür veya duygusal olarak dengesiz diğer insanlarla ilişkiniz olacaktır. Bazı insanlarla yapacağınız görüşmeler canınızı sıkabilir. Bir arkadaşınızın derdine ortak olabilirsiniz, onun yanında olmanız gerekebilir.

Yengeç burcu bu hafta bazı harcamalarınız yüzünden bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bazı masraflarınız daha fazla para harcamanıza neden olabilir ve ek gelir ihtiyacı hissedebilirsiniz. Özellikle işten ya da diğer kaynaklardan elde edilen paranın az miktarda olduğunu gösterir. Beklentilerinizin altında kazanç sağlamanız olasıdır. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Onunla birlikte bir seyahate çıkabilirsiniz.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta bir insanın yalanını yakalayarak hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu haftanın olumsuz eğilimlerinin bazıları, tüm aldatma, yalan, entrika ve sahne arkası oyunlarıyla ilgilidir. İster aktif taraf olsun, isterse size karşı olan bir kişi bu şekilde davranacaktır. Biri arkanızdan gizli iş çevirebilir, ancak her iki durumda da hoş olmayan tartışmalar gerçekleşebilir.

Hafta boyunca, dikkatiniz kadınlarla ilgili önemli bir etkinlikle ilgilenecek. Bir kadının kutlamasına yardım edebilirsiniz. Bir kadınla yeni bir tanışma, günlük hayatınıza renk katacak. Ama şimdi geçmişten veya şimdikilerden bildiğiniz bir kadın hakkında hoş olmayan haberler öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Temmuz 2018

Bir erkekle konuşma ya da toplantı, belirli bir kişiye karşı planınızı, fikrinizi ya da tavrınızı değiştirmenize sebep olacaktır. Sevdiklerinizle evde veya restoranda keyifli bir buluşma yapabilir, hafta sonunu sevdiklerinizle yaptığınız organizasyonlarda geçirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status