Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta yaşanan bir takım olaylar sizi çeşitli sorunların çözümünde daha ciddi ve sorumlu olmaya zorlar. Artık bazı problemlerden tamamen kurtulmak isteyeceksiniz. Her şeyden önce, son günlerdeki çeşitli olaylar nedeniyle yaşadığınız duygusal rahatsızlığa dikkat etmeniz gerekecektir. Stres ve üzüntüden kurtulmak için dostlarınızın yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Günlük yaşamınızda daha fazla gerginlik nedeniyle kararsız olacak olan kendi sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz  Bu hafta, bir çocukla (muhtemelen bir kız çocuğuyla) veya genç bir kadınla ilgili haber veya olaylardan memnun kalacaksınız. Hafta boyunca, mali işlerinize veya genç bir adamla parasal konulara dikkat edin. Para vermek için acele etmeyin ve cazip bir öneriden etkilenmeyin.

Yengeç burcu bu hafta sizin ilginizi çekecek bir kişi veya onun yazdığı bir makaleyle yapılan bir konuşma ile ilginizi çekecek. İşiyle, kamusal ya da politik aktiviteleriyle ilgilerinden dolayı, bir yabancıyla bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Bu kişiden fikir alabilirsiniz. Yengeç kadınları bir çocukla daha keyifli deneyimlere sahip olacaklar. Para ile çalışırken yengeç erkeklerinin dikkatli olması gerekir. Daha fazla para kazanmadan önce her şeye iyi bakın.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden cumaya beklenmedik dürtüler veya olaylar bir aşk ilişkisinin istikrarına meydan okuyabilir. Aşk hayatında radikal kararlar alınabilir. Çarşamba günü zirveye tırmanma, özgürlük ve heyecan için artan bir ihtiyaç olabilir. Aşk hayatınızda sabrınızı sınayabilir olaylarla da karşılaşmanız olasıdır. Sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir ortakla, büyük bir dramla karşılaşmayacak. İlişkinizde bazı şeyler yoluna girecek. Ne kadar talepkar ya da muhafazakar olduğunuz bu hafta öne çıkabilir. Partneriniz varsa, o zaman sorun çıkarmaya eğilimli olabilir ya da bekarsanız bir ilişkiye sahip olma olasılığınız artar.

Cumartesi ve Pazar günü daha sakin ve mutlu hissetmeniz ve sevdiklerinizle sıcak ve dostça ilişkilerin tadını çıkarmanız gerekir. Kişisel, manevi ve maddi gelişim için fırsatlar olacaktır. Toplam net değerinizi, refah düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracak finansal kazançlar mümkündür. Kişisel ve ruhsal gelişim aynı zamanda çalışmalarınız ve seyahatleriniz yoluyla da yaşanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status