Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta mal mülk yatırımı konusunda riskli kararlar almayın. Yoksa ilerleyen zamanlarda pişmanlık olabilir. Zarar edebilirsiniz, maddi yönden kayıplar olabilir. Özellikle alımlarla ilgili olanlar için makul olmayan veya aceleci kararlardan kaçının. Birinin size kolaylık verdiği veya en azından onlara güvenmediği sözleri ile uyanık olun. Çünkü sizi kandırmaya çalışan ve sadece kendi menfaatini düşünen bencil kişiler olabilir. Bu yüzden çevrenizdeki uyarılara da kulak vermenizde fayda olacak. Ev içerisinde tadilat ve benzeri sebepler ile masraflar olabilir.

Yengeç burcu bu hafta kişisel veya aile ilişkilerine özellikle dikkat etmelisiniz. Belirsiz gelişmeler ile yanlış anlamalar olabilir. Sizi şaşırtacak arkadaşlarla sorun olacak. Hiç beklemediğiniz sözler işitebilir, eleştiriye maruz kalabilirsiniz. Sabrınızı zorlayacak bazı konuşmalar olabilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insana karşı anlayışlı olmanız gerekecek. Bu hafta gerginlikten kaçınmanızda fayda var.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta boyunca birçok kişi ile sorunu çözecek veya mülkle ilgili bir taahhütte bulunacak. Bir şekilde akraba veya komşularıyla ilişki kurmak mümkündür. Akrabalarınız ile bir araya gelebilir ve uzun sohbetler edebilirsiniz. Bu hafta, ailenizle ilgili hareketlerinizi dikkatlice değerlendirmeniz gerekecek.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ağustos 2018

Bu hafta ebeveynlerinizin bakımı veya diğer sorumluluklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yengeç erkekleri bu hafta bütçelerini iyi planlamak zorunda kalacaklar. Daha ciddi bir harcamalar olabilir. Yengeç kadınları, diğer insanlarla ilgili şikayetler veya olumsuz yorumlar ile onları tam anlamıyla bunaltacak insanlarla hoş olmayan bir karşılaşma yaşayacaklar.

YORUMLAR

  1. Yengec-sibel dedi ki:

    Sizin uyardığınız konularda sorunlar yaşıyorum. Burç yorumunuzu çok iyi yapıyorsunuz.

    1. admin dedi ki:

      Teşekkür ederiz.

DMCA.com Protection Status