Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta parayla ilgili yeni taahhütler veya mali bir belge ortaya çıkar. Yeni bir gelir kaynağı ve kazanç yolları arayabilirsiniz. İşsiz olan kişiler iş randevularına gidebilirler. Aşk hayatınız hakkında uzun süre hatırlayacağınız ilginç deneyimleriniz olacak. Bekar olan kişiler romantik bir randevuya çıkabilirler. Beklenmedik veya belirsiz gelişmeler akrabalarınızla ilgili olayları içerecektir. Bir mahkeme veya yasal katılımınız varsa, bu hafta dikkatli olun ve güvendiğiniz kişilere dikkat edin. Böyle bir ihtiyacın ortaya çıktığı bu haftada seyahat etmek, önemli katılımları veya çalışmaları içerecektir.

Yengeç burcu bu hafta akrabalar ile bir araya gelebilirsiniz. Yengeç erkekleri akraba, nişan veya düğün, yıldönümü veya diğer önemli olaylarla ilgili toplantılara veya davetlere katılacak. Yengeç kadınları, arkadaşlarla tanışmak ve sohbet etmek, yeni tanıdıklar yaratmak ve çeşitli kamu etkinliklerine katılmak için daha fazla zaman harcayacaklar. Sizin için hafta içi hayatınızda önemli bir rol Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan bir kişi tarafından oynanacaktır.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar açık ve dengeli düşünme, kolay iletişimi sağlar. Hedeflerinizin detaylarını ve bunların nasıl karşılanacağını anlamak kolaydır. Düşüncelerinizi ve planlarınızı çok iyi ifade edebilirsiniz. Ayrıca konuştuğunuz kadar iyi dinlerken dikkatli olursunuz. Diğerleri muhtemelen planlarınızla birlikte ilerleyecektir, bu yüzden ne istediğinizi söylemek için iyi bir zaman ve hatta biraz yardım etmeyi bekleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Aralık 2018

Cumadan pazara güçlü bir manyetik çekiciliğin ve cazibenin keyfine varacaksınız, bu da bu tutkulu romantizm için ideal bir zaman. Romantik karşılaşmalar güçlü şefkatli, yumuşak ve ruhsal olacaktır. Eğer flört ediyorsanız, daha az agresif, daha ruhsal olarak eğimli bir partnere sahip olursunuz. Dans, müzik, heykel ve diğer fiziki yaratıcı ortamlarla yaratıcılığınızı ve iyi ritminizi ifade edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status