Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta yeteneklerinizi doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Biraz daha öz güven sahibi olarak bu hafta özellikle iş ortamında geri planda kalmak istemeyeceksiniz. Geçmiş haftalarda biriken işlerinizi bu hafta zor da olsa tamamlamanız gerekecek Pazartesiden perşembeye kadar her şeyi daha ayrıntılı olarak algılayabilmenizi sağlayan yüksek enerjinizden keyif alacaksınız. Gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik, orijinal ve yaratıcı keşiflere yol açacaktır. Farklı bir bakış açısıyla bazı şeyleri görmek, kalan problemleri çözmede veya kayıp nesneler bulmada yardımcı olabilir.

Yengeç burcu bu hafta özellikle bilimsel, bilgisayar ve matematik gibi teknik alanlarda çalışmalar ve sınavlar iyi gidecek. Olumlu sonuçlar alabilir ve başarılı bir hafta geçirebilirsiniz. İnternet, öğrenmek, fikirleri paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir hafta olacak. Kişisel gelişiminiz için de bu hafta pek çok şey öğrenebilirsiniz.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta hem iş hayatında hem de aile hayatında görevlerinizin üstesinden gelecek, dengeyi sağlayacaksınız. Perşembe gününden cumartesi gününe kadar, ciddi veya zorlu zihinsel çalışmaları en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. İkili görüşmelerde eleştirel düşünceye sahip olabilirsiniz.

Bu hafta aklınızı kullanarak üretken bir bakış açısı olmadan, negatif şeyler üzerinde durabilirsiniz. Kendinizi hobilerle meşgul etmek, melankoli eğilimine karşı koyacaktır. Bu sürekli konsantrasyon, sabır gerektirecek. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan tepki görebilirsiniz, ona daha fazla zaman ayıramadığınız için size darılabilir.

Bu hafta tek başına çalışmak ya da bilgisayar başında olmak sosyal ortamlarda olmaktan daha rahat olabilir. Sözleşmeleri imzalamanız veya büyük yatırımlar yapmanız gerekiyorsa profesyonel tavsiye alın. Hafta sonu gelecek planlarınız üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status