Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta hedefleriniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Hafta başında daha iddialı, hırslı ve tutkulu duygular yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlara adımınızı atmaya, ilerleme kaydetmeye, yüksek bir noktaya gelmeye veya daha fazla sorumluluk almaya odaklanabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızda disiplinli çalışabilirsiniz. Hafta ortası, geleceğinizi daha fazla düşünebilir ve hayallerinizin ne olduğuna ve bunların nasıl gerçekleşeceğine odaklanabilirsiniz. Değişikliklere açık olabilirsiniz ve arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Bu hafta hayatınıza yenilik getirmek odaklısınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, planlarınız üzerine kendi başınıza çalışmanız gerekebilir. Hazır oluncaya kadar kimseye söylemeden devam edebilirsiniz. Ya da dinlenmeniz ve enerjinizi yenilemek için tek başınıza zaman geçirmeniz gerekebilir. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz aktif olabilir ve ruhunuzun ihtiyaçlarına eğilebilirsiniz. Hafta sonu daha fazla enerjiniz olabilir ve haftayı mutlu bir şekilde bitirebilir, yeni başlangıçlara ve projelere odaklanabilirsiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta sizin birikimleriniz ya da bir miras ile ilgili gelecek para üzerinde aile içi konuşmalar olabilir. Bu hafta tedavi, hastalıktan sonra iyileşme, zor aile sorunlarını çözmek için iyi bir hafta olacak. Genel olarak, şimdi yavaş olsa da, ev işlerini dengelemek için fırsatlar ve iyi koşullara sahip olacaksın.

Hafta genelinde dargın olduğun arkadaşlarınla aranı düzeltebilirsin veya aile ilişkilerin güçlenebilir. Garip ya da beklenmedik bir şekilde yeni kişiler hayatına girebilir. Arkadaşlarınız veya tanıdıkları beklenmedik yerlerde veya beklenmeyen zamanlarda görebilirsiniz. Hafta boyunca aşk hayatında daha karmaşık bir ilişkiniz olacak ya da hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Çocuğunuz varsa, onun alması gereken kararlarda çelişkili olmamak veya iradenizi dayatmaktan kaçının. Mali açıdan bakıldığında, ilginç ve faydalı bir gelir olabilir. Beklentileriniz gerçekleşecek ve para ile ilgili bazı hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Hafta boyunca, bir erkekle ilgili önemli bir olayın parçası olacaksınız. Bu yıldönümü, doğum günü, mesleki ya da kişisel başarı gibi bir kutlama olabilir. Başka bir yerleşim yerinde mal veya mülkle ilgili sözleşmeler olabilir. Hane halkı meseleleri üzerine aile içi toplantı yapılabilir. Yengeç erkekleri önemli bir planın başarısı veya gerçekleşmesinden memnuniyet duyacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status