Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta, onuncu, on birinci ve on ikinci evlerinde aydınlatıcı Ay gezegenine ev sahipliği yapması muhtemeldir. Ay’ın yükselen efendisi olan Ay, kariyer ve mesleğin onuncu evinde konumlandığı için, haftanın başlangıcı Yengeç yerlileri için olumlu bir not olacak.

Mars evi servet ve şansın dokuzuncu evinde, bu nedenle bu süre zarfında servetinizden ve şansınızdan iyi bir destek alabileceğinizi gösteriyor.

Ayrıca kıdemlilerinizin, akıl hocalarınızın ve idollerin öne çıkacağını ve tüm görevlerinizde ve çabalarınızda sizi destekleyeceğini, bu da alanınızda ve mesleğinizde istikrarlı ilerleme kaydetmenize yardımcı olacağını gösterir.

Meslekle ilgili yolculuklar veya seyahatler yapmak büyük olasılıkla kar getirecektir. Ancak bu dönemde duygusal ve aceleci kararlar almaktan uzak durun.

Ay’ın yüce halindeki on birinci başarı, kâr ve gelir evinizdeki bir sonraki konumu, hayırlı sonuçlar getirecektir. Bu transit sırasında mutlu ve sakin bir ruh hali içinde olacaksınız, bu da karar verme sürecinize yansıyacaktır.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Görevleriniz ve çabalarınızla uğraşırken çok sistematik ve sabırlı olacaksınız ve bu süre içinde büyük başarılar elde edeceksiniz. İş dünyasındaki insanlar da bu süre içinde kar ve sosyal yardım alabilirler.

Jüpiter’in ortak yönündeki Venüs evinin efendisi, büyük kardeşinizin çalışma alanlarında ilerleme kaydetme olasılığının yüksek olduğunu belirtir.

Bununla birlikte, Ay’ın bu konumu, yaklaşımınızda sizi mükemmeliyetçi yapabilir, bu da kişisel ve profesyonel yaşamınızda sorunlar yaratabilir. Yani, bu dönemde mükemmellikten çok eyleme odaklanmaya çalışın.

Ay’ın bu konumu, on ikinci lordu Merkür ile pek de elverişli olmayan bir Parivartan Yoga yapıyor. Bu, bu dönemde harcamaların artabileceğini ve gelirin yavaş geleceğini ve bu da sizin için bazı mali sıkıntılar yaratacağını gösterir.

Ayrıca, gerekli değilse, yalnızca endişelerinizi ve stresinizi artıracakları için herhangi bir yolculuk yapmaktan veya seyahat etmekten kaçının.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status