Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli hanehalkı fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri ya da başka bir önemli masrafınız olacaktır. Bu yedi gün boyunca Terazi, Kova veya İkizler işareti altında doğan insanlarla finansal ilişkilere dikkat edin. Bu yedi gün boyunca duygusal dengesizliğiniz, özellikle yabancılarla ya da zor insanlarla ilişkiyi kolayca kışkırtacak veya ilişkilerini zorlaştıracaktır. Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla ilgili problemleri derinleştirmeyin, çünkü sadece kaybedersiniz. Hafta boyunca, bazen otoriter insanlarla ilginç toplantılar veya toplantılarınız olacak, ama şimdi size yararlı bilgiler bile verebilirler. Aynı zamanda, cazip önerilerden sakının, çünkü bunlar bir çeşit tuzak veya manipülasyon olabilir.

Yengeç burcu bu hafta gergin bir romantik ilişkide uzlaşmak için makul bir çıkış aramak için uygun olacaktır. Bu, açık görüşmeler için bir zaman ve diğer perspektiflerden anlama arayışı için bir zaman olacaktır. Yengeç kadınları aynı çıkarları olan veya aynı sebeple mücadele eden bir grup insanla bir araya gelmek için uygun bir hafta geçireceklerdir. Yengeç erkekleri bir aile toplantısı veya bir akraba ile ilgili önemli bir olay bekleyebilir.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, bir iç denge duygusu ve yaşamla uyum ve pozitiflik duygusu getiriyor. Etrafınızdakiler gergin ve rahatsız edici olsa da, sizin bazı şeyleri alttan almanız önemli olabilir. Bu, herhangi bir güncel kişisel veya ilişki problemini çözmek için iyi bir zamandır. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Dışarıya karşı soğuk görünmenize rağmen, sosyalleşmeye hevesli hissetmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2019 Yorumu

Perşembeden pazara, aşk hayatınızda daha yakın bir bağlanma ve istikrar zamanı. Bir ilişki son zamanlarda stresliyse, bu problem üzerinde çalışmak ve bir çözüm bulmak için iyi bir fırsat. Karşılıklı saygı ve sevgi işleri çözer. Çirkin hissetmemekle birlikte, bu, zarafet ve daha resmi sosyal girişimler için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status