Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta başarmak için çalıştığınız hedeflere odaklanarak haftaya başlayabilirsiniz. Pazartesi günü istediğin şey için daha fazla çalışabilirsin. Yapabileceğiniz şeylerle gerçekçi olabilirsiniz ve hedefleriniz için pratik uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Bu hafta kararlı ve bir o kadar da enerjik olabilirsiniz. Kendiniz için bir şeyler yapmak sizi mutlu edebilir.

Haftanın ilerleyen saatlerinde, geleceğiniz hakkında daha fazla düşünebilirsiniz ve rüyalarınızı gerçekleştirmek için neyi farklı yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Daha bağımsız olabilirsiniz ve tutkuyla isteklerinizi de takip edin. Cuma günü, Mars sizin kariyer ve çalışma alanınıza giriyor. Önümüzdeki haftalarda küçük şeyleri bitirmek için daha fazla enerji istiyor, daha küçük görevler, işler ve projelerle uğraşıyor, daha fazla çalışıyor, iş fırsatları takip ediyor olabilirsiniz. Günlük rutininiz devam edecek ve sağlığınıza daha çok dikkat edebilirsiniz. Hafta sonu, dinlenmek veya kendiniz için bir şeyler yapmaya zaman ayırabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta eski arkadaşlarınızla ilgili olaylar yaşayacaksınız veya yakınınızdaki ve uzaktaki kişilerle yeni tanışmalar olabilir. Çoğunuz büyük değişim veya yer değiştirme sürecinde olan arkadaşlarınıza yardım edecek. 35 yaş üstü bir erkekle ilgili haberler, sizi rahatsız edebilir ve sizi belirli bir süre şaşırtıyor olabilir.

Bu hafta, birçoğunun bir kıza veya bir genç kadına ilişkin masrafı olabilir. Genel olarak, bu hafta son zamanlarda yaşadığınız sorunları veya endişeleri gidermek için planlarınızı olumlu şekilde geliştirmeye zaman olacak. Bu hafta sürprizler, diğer yollardan duygusal olarak daha pozitif, daha keyifli olacak.

Şimdi, hoşunuza gitmeyen insanlardan uzak durmak veya hoş olmayan, istenmeyen yönde gelişebilecek olaylardan kaçınmak önemlidir. 35 yaş üstü erkekler alacakları haberlerden ya da bir belge, sözleşme gibi konulardan ötürü hayal kırıklığına uğrayabilir veya endişe altında kalabilirler. Genç yengeç kadınları ise iş veya diğer etkinlikler yoluyla daha iyi gelir ve finansal sonuçlar kolayca elde edebildiğinden, mali planda güçlü bir haftaya sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status