Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir olay nedeniyle bu haftayı ileride de hatırlayacaksınız. Belki sonra akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza bundan bahsedeceksiniz. Bu hafta sizin için neyin gerekli ve gereksiz olduğuna dair sizden sevgi ve iş için gerekli olanı yapmanız istenecektir. Bu hafta birlikte çalıştığınız veya evlilik planları yaptığınız kişi ile dürüst konuşmalardan ziyade, daha alaydan alınan bir zaman olacaktır. Bu hafta size yeteneklerinizi ve bilginizi göstermek için daha büyük bir fırsatla yeni bir şans açacak.

Yengeç burcu bu hafta yeni fırsatlar ile karşılaşmanız olasıdır. Eğer birisi yeteneklerinizi gerçekleştirebilmeniz için size pozisyonunuzu verirse, bunun için pişmanlık duymayacaksınız. Bu hafta, gelecekte hayatınız için en az önemli bir karar vermeniz gereken bir hafta olacak.

Her ne kadar belirli olaylar sizi de isteyecek olsa da, her şey sizin hırs ve girişime bağlı olacaktır. Eğer mümkünse, acil katılımlar bunu sizden istemiyorsa, bu hafta seyahat etmeyin. Bu hafta alacağınız toplantılar sizi memnun edecek kişilerle olacak.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta özellikle de Salı sabahından Perşembeye kadar yengeç burcundaki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getirir. Kişisel hedef ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak hissedeceksiniz. Sahtekarlık ve iyi irade eksikliğiniz bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları eritmek ve yeni arkadaşlar edinmek için size güven verir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar açık düşünme, iyi karar verme ve organizasyon becerileri gerektiren her şey için mükemmel olur. Kağıt üzerinde çalışmak, çalışmak ve araştırmak için artan konsantrasyonunuz ve iyi bir hafızadan da yararlanacaksınız. Özellikle uzun vadeli yatırımlar ve gayrimenkuller için iş anlaşmaları ve müzakereler tercih edilir. Uzun menzilli planlar yapmak, sağduyu ve pratiklikten dolayı iyi bir fikirdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status