Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde çoğu kadın olmak üzere sevdiklerinizin hayatlarında duygusal açıdan önemli birçok olayı yaşayacağınız bir hafta var. Bu hafta hoş bir vesileyle bir toplantıya davet edilmeniz mümkündür: doğum günü, isim günü, yıldönümü, nişan, düğün vb.

Önemli ev ve aile taahhütlerini başarıyla tamamlamak için bu haftanın en iyi şekilde yararlanın.

Hafta içi, görevlerinizin gerçekleştirilmesi için çok uygun olacak. Hemen hemen her şey organizasyonunuza ve hazırlığınıza bağlı olacaktır.

İşlerinizde ne tür gelişmeler olursa olsun, bu haftaki olayların gidişatını değiştirmeye çalışmayın!

Hafta içi, yeni bir ev satın almak, yeni bir eve taşınmak, bir mülk satmak ve daha fazlası için uygun olacaktır. Manipülasyon girişimleri veya diğer sahne arkası eylemleri olduğunda hoş olmayan sürprizler ortaya çıkacaktır. Aslında, çevrenizde kimin olduğunu doğal olarak görebilecek ve arkadaşlıklarınızı ve tanıdıklarınızı daha iyi seçebileceksiniz.

Bir entrikayı ortaya çıkarmak, bazı ilişkileri veya taahhütleri sıraya koymanıza da yardımcı olacaktır.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

İş yerinde veya işinizde daha fazla görev, sorumluluk, müşteri, sipariş yerine getirme için hızlı son tarihler vb. İle ilgili bir stres döneminden geçeceksiniz.

Muhtemelen haftalık görevlerinin ve planlarının özel doğası nedeniyle, erkekler diğer erkeklerle daha fazla ilişki kuracaktır.

Kadınlar duygusal, hassas olacaklar, sert veya saldırgan sözlerle başkalarını kolayca incitecekler veya kendileri kolayca incineceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status